Gå til innhold

ELS Tuning

Medlem
  • Innholdsteller

    11
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    hordaland

ELS Tuning's Achievements

  1. Litt mørke bilder. men slik blir det når ein kun e ute og kjøre om nettene. Bilen fungerte utroligt fint, så no er det kun noen små justeringer på spissing og litt anna dill i helgen så skal nok bilen være klar til Våler til deg Rune. Nesten ferdig motorrom. kun noen deksler som mangler.
  2. Hei Yngve. her e ein som selger kun Dekra skilte som du va på leit etter. http://www.ebay.com/itm/DEKRA-BMW-M3-Ra ... 336f4cac6d Hilsen Sverre.
  3. Blir dårlige bilder av iPhon beklagelig vis. Er noe vi må bli bedre på er og ta med et brukbart kamera og ta bildene med.
  4. jaja no skal det bli morro og få komt seg heim og få skrud litt, og få prøvd det litt på veien. Mange takk for hjelpen Eivind. Og at du måtte slite deg igjenom dette aleine. mens eg var her på feriesentere og beit negler mens du har dreve på. hehe
  5. har du bakstillingen endå?
  6. Det hoppet som vises i ene filmen er ikke reelt. Bremsa 299,3 på det trykket.
  7. Her e motorn du skulle ha hatt Dette er den som du va og såg på hjemme hos meg.
  8. bump...
  9. Autronic SMC sprut med ferdig ledningsnett til firer selges. mangler en halvgiver og tenningsmoduler. selges kr 10 000.- eller bud. ta kontakt på telefon/ sms på 909 30 942.
  10. Det er ikkje passformen i mellom døre og framskjermen bodlen tenke på då.? Skal du bytte døre der? Det va jo ein bra bulk der, som ikkje er så kjekk og rette.
×
×
  • Opprett ny...