Jeg har en magnacharger til Harley Davidson evolution motor til salgs. Den er brukt i 3 sesonger og fungerer utmerket. Kjøpt ny i ca 2008.
hele greia er i polert aluminium og uten skader av noe slag. Den skal lade rundt 12psi og gir harleyen det draget den fortjener.
Pris ca 15000,- (jeg betalte ca 30)
Gi bud
Har en bil som selges til noen som vil ha noe å gjøre i sommer. Bilen har stått i noen år så det må påregnes litt småtteri. Etter den har stått fusker den en del. Veit ikke hva det kan være. Gi bud!
AutoDB-kode: 1132331
Fant dere ut av hva som var feil her? På min 96 523 så begynner abs og asc lampa å lyse etter noen hundre meter, og noen ganger lyser lampa for automatkassa. da går den i nødmodus og bare 4 gir virker. ABS enheten durer og vibrerer som det har blitt fortalt tidligere i tråden.
Selger et ratt som er feil kjøp, det passet ikke min e39 96mod, annen slepering, men spor på rattstammen var det samme. Bildet med litt "rugler" på toppen av rattet ser mye verre ut på bildet enn i virkligheten, rattet er veldig fint.
Selges 1000,-
Det er mulig det er sånn det er ja. Dette er andeler med full spillerett (10 andeler) så her kan du spille så mye du vil uten å betale noe. Greenfee på hverdager er 350,- og helger 450,- for ikke medlemmer.