Gå til innhold

Sondre W

Medlem
  • Innholdsteller

    25
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Kirkenes

Sondre W's Achievements

  1. Heisann! Da har jeg solgt Audien og fikk en 520 som delbetaling. Den har gått 239 000 km, er faktisk utrulig tight å fin. Lakken var stygg og fæl, masse små roser på den ene skjermen, men dette er nå borte, og bilen er lakkert hvit (lastebillakk). Men fortvil ikke! Den skal lakkeres til våren igjen. Er delskinn interiør i den, ganske behagelig i grunn. Planene er enkle, den skal bli laaav, brei å svart. ALT skal være svart Så, jeg lurer derfor på hvor jeg får tak i justerbart senkesett? Det står først på listen ;p Eller, den skal jo inn på eu kontroll da, så må vel ordne eventuelle feil der først... Men men Også har jeg sett at folk setter på lepper under frontfangeren, noen tips til hvilken? Ellers så er det bare å fyre løs med kommentarer av ulike former, de mottas uansett med ett stort glis Kan legge ut det lille jeg har av bilder da, kommer flere Bilde av Audien, 1,9 tdi med S6 front og mye annet Lakkering, kall det gjerne jalla (nettopp det det var ) Sier det igjen; bare kom med tips !
  2. Takk for svar! Skal ut å se nå, er skikkelig avhengig av bilen, så får bare håpe jeg finner ut av det
  3. Ja, har hatt bilen i 2 dager, og jeg har vært plaget som bare f&%¤... Nå lader plutselig ikke bilen lengre.. Hadde kjørt en lengre tur, (ca 18 mil) og på slutten begynte abs lampa å lyse... deretter ble alt lys svakere osv.. Til slutt stoppa bilen, 2 meter fra min egen innkjørsel. Jeg målte spenningen over batteri med motor i gang, med lys å alt av, viste 12,2V men sank gradvis. Ladelampa lyser ikke, ikke en gang når jeg skrur på tenningen, det har den ikke gjort de dagene jeg har hatt den heller. Jeg åpna derfor opp for å se om pæra var gåen, men det var den ikke. Er det børstene som er slitt? Eller kanskje spenningsregulator? Får jeg kjøpt dette lokalt, eller må det bestilles? Regner med at det er Bosch 90A. Takk 91 mod, M50
  4. Hva finnes av rust?
  5. Ser ut som de er fra en integra
  6. Sikkert en 14 åring som har en far med usedvanlig mye penger
  7. Gratulerer med pen bil! Kult med jenter som har Bmw
  8. Et lite kaldstart tips fra en same fra nord Sett den i første gir og dra på handbrekket. Kjør på starteren i 3 sek og vent deretter i 1-2 min. Batteriet skal da ha fått et lite sjokk og det skal da være lettere å få start. Fungerte bra på golfen i 35- uten varmekolbe. Men selvfølgelig, dette må være en siste utvei da batteriet blir bellastet ganske mye
  9. Hva tenker du på da?
  10. dette er såkalt surge, tilbakeslag gjennom luftfilteret, det kan du få på bmw tds-motorer også, sett på håndbrekket, gi litt gass for å jobbe opp trykket og slipp clutchen bittelitt ut, så den senker seg litt i rumpa og slipp gassen brått, da får du den lyden åjaa Kan umulig være bra for turboen det da ?
  11. gnist på alle pluggene? Sjekk også kontakten til dysene.
  12. Hvordan har han fått den lyden? Er jo ikke gasspjeld på dieselmotorer?
  13. Wow, I love your M5! What kind of side mirrors are those? The e30 was also really nice and clean
  14. åja ikke bare jeg fra kirkenes her. Tøff bil
×
×
  • Opprett ny...