Gå til innhold

Kenneth87

Medlem
  • Innholdsteller

    21
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Oslo

Kenneth87's Achievements

  1. bump
  2. bump
  3. Om du ønsker å få lyden inn i kupén er det nok veien å gå ja Mhm. Hva med selve elementene, hvilken retning lønner seg da egentlig? Inn mot kupén eller mot bagasjelokket? Det vil vel bli mye kraftigere bass i kupén når elementene vendes mot baksetene?
  4. Høres bra ut.. Var litt i tvil siden alle mener bilen er så tett.. Trenger jeg å lage hull der skiposen er?
  5. Har du noen bilder av frontfangeren?
  6. Tenkte å bygge inn 2 av disse, lurer på om noen kjenner til L7 fra før? Er dette noe å anbefale? Dette skal inn i en e46 ci.
  7. Det er som m5 da ja. 2 helt på hver sin side.
  8. Heisann!! Denne passer greit til min e46 coupe?? Isåfall henter jeg den denne helga for 4000,-
  9. Har liggende orginal eksos og supersport eksos med 4 rør. Tidligere stått på 330ci. Lite brukt! Vurderes solgt til en knallpris!! Dessverre ingen bilder for øyeblikket, men er fult mulig å avtale tidspunkt for å se på varene
  10. Ønsker M-tech2 frontfanger til e46 2001 coupe.. Noen her som har det liggende da?
×
×
  • Opprett ny...