Gå til innhold

Hansen2k

Medlem
  • Innholdsteller

    47
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Hansen2k

  1. Sleng bilder av interriør framme, bak, bagasjerom og gjerne fortell hva som må gjøres for å få den igjennom EU-kontroll, og gjerne fortell om alt småplukk =)
  2. Interresert er en ting, penger e nokke drit
  3. motoren godkjent?
  4. Takk for at dere hjelper meg med revurdering av bil. Tror kanskje en E39 hadde vært litt flottere, men jeg liker virkelig e36'ens dash!, menmen da blir det lettere å gjøre dette lille prosjektet mitt
  5. Syntes du ikke at bilen var fet i det hele tatt?
  6. Jeg liker best interriøret på E36 med tanke på dashbordet osv. Men jeg blei inspirert av å ha egent prosjekt når eg så dette bildet Slik front vill jeg ha bare med M3 fanger, ikke samme farge, og kanskje Sedan istedenfor.
  7. Hmm, var ikke helt meg, kanskje E39 front istedenfor, ser litt sintere ut spør du meg. Kanskje det blir en E36 Sedan, eller cupè, frister med cupè igrunn, men kjenner jeg megselv best så vill eg ha bil med litt plass Har et par andre spørsmål. Skal gå ingang med et E36 prosjekt når læretiden begynner å ta slutt, så håper på et veldig gjennomført prosjekt. 1. Passer E39 skjermer på E36? 2. Er det mulig å ta E39 seter framme og bak, inkl dører til E36? 3. Passer E39 lyktene Rett inn? helst begrunn hvert punkt Tusen takk for all hjelp,
  8. ønsker komplett kjøp forresten.
  9. Passer dette i en E36? , Jeg er ikke noe særlig bmw ekspert. ca prisantydning?
  10. etter å sett på bilder, så må jeg kutte og sveise til at det passer? Det går ikke ann å bare hente E46 sjermer, lykter og panser. så skru de på E36?
  11. Hei, jeg heter Martin og jeg har tenkt til å ha et bmw prosjekt om et par år når det lar seg gå. Det jeg lurte på er om jeg kan få på en E46 eller E39 front på E36 cupè. Begrunn svaret, takk
  12. dips
  13. Hei! vill gjærne få solgt blant annet disse delene fra M40 motor (E36 318i) Km stand på motordelene er rundt 160 Hjerne Luftmassemåler Tennplugg kabler Coil Dynamo Starter Bilder kommer om nødvendig. kom med bud!
  14. Fikset og solgt !
  15. Håper at bilen er fikset i dag
  16. Bor på Søfteland, ikke lange veien fra Nesttun og Os. Skal på EU i Mars. Bilen står på verksted nå og skal snart inn
  17. Er ikke intressert å selge deler som står på bilen. Men takk for tilbudet
  18. bumpibump
  19. 229670 km stand Har ikke ligget merke til noe tikking, så tviler. Ikke noe rust under som eg har ligget merke til når vi hadde den oppe på bukker. Men litt rust vill det jo alltid være. Eneste som må skiftest er vell en foring, men det har jeg liggende på lur, så er med i kjøpet med mindre eg fikser det selv. Har også en del deler liggende b.an. Hjerne Luftmassemåler Tennplugg kabler Coil Dynamo Starter (Delene tatt fra en 160k km stand motor, lik selfølgelig) Kan bli solgt delvis eller med bilen. (Inklusiv vei avgift betales av meg)
  20. ingen intressert?
  21. Hei, lufter salg av min Bmw E36 318i 92mod. Skal inn på EU-godkjenning i Mars tror eg. Negativt om bilen -Førerdør er skifta, så sentral lås er ikke helt på stell. Forsøk på fjernkontroll funket ikke etter planen. -Dørtrekk og førersete er slitt ( stander) -Tror det er 3 små bulker på hele bilen Positivt -Nye dekk (gamle bilder, så er andre felger og dekk) -Motor starter i kulden og går fint -Ganske så lite rust! -Anleggs kabler er lagt fint opp -Behagelig kjøring Spør meg! første gang eg lager annonse Pris kan diskuteres, antydning på ca 20? Kommer en oppdatering med nye bilder. Bildene blei tatt av gammel eier. (Unskylder meg for dårlige bilder)
  22. pris antydning? hjelper med mer bilder )
  23. Er det noe gale pga prøveskilter?
×
×
  • Opprett ny...