Gå til innhold

christor

Medlem
  • Innholdsteller

    6
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av christor

  1. hei, har en e34 520i manuel. Har kjøpt en M50b25 som har stått i en automat tidligere. Skal bruke girkassen fra bilen jeg har. Kan noen fortelle meg hvormye som må byttes over slik at den motoren vil gå med manuel girkasse. Vet at jeg må bruke svinghjulet fra den gamle motoren, men er det mer? takker for svar:)
  2. hei, har en e34 520i manuel. Har kjøpt en M50b25 som har stått i en automat tidligere. Skal bruke girkassen fra bilen jeg har. Kan noen fortelle meg hvormye som må byttes over slik at den motoren vil gå med manuel girkasse. Vet at jeg må bruke svinghjulet fra den gamle motoren, men er det mer? takker for svar:)
  3. Hei, har en e34 520i manuel. Har kjøpt en M50b25 som har stått i en automat tidligere. Skal bruke girkassen fra bilen jeg har. Kan noen fortelle meg hvormye som må byttes over slik at den motoren vil gå med manuel girkasse. Vet at jeg må bruke svinghjulet fra den gamle motoren, men er det mer? takker for svar:)
  4. hei, har du motoren enda?
  5. Orginale 18'' x8 bmw felger. Felgene har stått på en 7-serie som krasjet. den ene felgen sprakk litt og er nå sveist. Den andre har forsatt en liten bulk i seg. ( dette er de to uten dekk på) De to med dekk på så funker det veldig bra og ha de på bak, men foran så kjender du det er litt kast i den ene. de er så og si ripefrie og veldig fine og se på. Grunnen til salg er at de ikke passer på min e46. Felgene står i Kristiansand 3000,- Kan treffes på telefon: 95434221 Mail: chig@live.no Pris kan diskuteres ved hurtig avgjørelse
×
×
  • Opprett ny...