Gå til innhold

mathiaslind

Medlem
  • Innholdsteller

    38
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av mathiaslind

  1. Sendte dem en mail den gangen jeg kjøpte dem men fikk aldri dratt ned dit med dem. Men alt var mulig skrev han! Men er jo også mulig å få tak i en ekstra felg! Tar Plass i garasjen Kom Med bud
  2. Har 5 stk originale alpina felger å selge! Det er 3stk 8,5x19 hvor av 1 er bøyd og sprekt.! 3611713 2stk 9.5x19 hvor 1 er bøyd og sprekt. 3611714 4 senterdeksler. Felgene kunne nok hatt godt av ny lakk og en shining, men dem som ikke er bøyde er helt rette og fine. er ikke sikker på om det er mulig å rette felgene! Sitter dekk på felgene som går å bruke en stund til.1 Selges kr7000 Kontakt 97673570
  3. Selger et sett med originale bmw faceliftlykter til bmw e39 touring! Lyktene er hele og pene og ser nesten nye ut. Selges kr2000 eller HB! Kontakt 97673570
  4. Samme problemet har jeg. Man da lyser vel tåkelyset på høyre side.! Noen ide om hva det kan være? Blinker også litt i lyktene mine.
  5. Hehe. Bare slenger på den nye til tordag jeg, så blir lysene kodet og fine da. Får heller leve med litt flimmer fram til det
  6. Litt dårlig formulert det jeg lurte på hvar om det gikk ann å kjøre med preface lysmodulen og facelift baklyktene frem til jeg skal kode den nye lysmodule? Har time neste Torsdag for dette! Eller om jeg da vil ta knekken på di pærene eller noe annet som sitter i di nye lyktene? Skal ha bilen til koding på auto7h i Udevalla neste torsdag, han jeg snakket med der trodde ikke det ville bli nor problem hvis jeg kjørte over 100km! Men gidder ikke det hvis det da blir umulig å få bort prikken etterpå.
  7. Men vil da denne prikken gå bort når lysmodulen kodes? eller vil det bli problemer der? Vil jeg ødelegge noe ved å bruke den gamle lysmodulen til facelift lyktene og bare bytte over når dem skal kodes? Fått time til koding neste uke, men har solgt original lyktene alt!
  8. Her kommer noen bilder av lyktene! Beklager at noen er feil vei!
  9. Kan ta bilde av dem i morgen tidlig jeg. Alt følger med Tror dem er helt strøkne egentlig, skal se nærmere i morgen tidlig! Må få spyla over bilen bare. hehe
  10. Selger et sett originale røde og hvite baklykter til touring! Hele og pene uten skader! Pris 600kr?
  11. Hva koster det å sende denne? Følger det med lister?
  12. Har kjøpt et sett med faceliftlykter til min 99 530d touring! Er det kun bmw som kan kode disse? Eller kan dette gjøres hos eks et mekonomenverksted? Koster vel fort 800kr å få dette gjort hos BMW! Eller om det er noen i Sarpsborg/Østfoldområdet som kunne ha fikset dette for meg mot en liten slant?
  13. Byttet alle foringene i går! Gikk som smurt, så er bortkastet å kjøpe spesialverktøy hvertfall. Vi var riktig nok 2 stk,men var mye enklere enn jeg hadde trodd! Syns ikke noen av di gamle så noe slitne ut, (vanskelig å se om de er gåen)? Gjørde hele jobben på et garasje gulv ved hjelp av 3 bukker, en på hver side av bilen og en på midten av traversen bare. Garasjejekken tok kvelden, så vi brukte en god gammel toyota saksejekk Takk for hjelpa med linken og gode svar!
  14. Hva brukte du til å presse inn di nye foringene med? Vil det gå med en garasje jekk eller lignende? Fikk foringene pluss en haug med andre deler fra koed i dag å tenkte å ta en tur på biltema i morgen og prøve å bytte dem i helga!
×
×
  • Opprett ny...