Gå til innhold

bjørn9

Medlem
  • Innholdsteller

    10
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

bjørn9's Achievements

  1. Hei jeg har 318d e46 har problemer med at viskeren stopper helt oppe, den virker fint på alle trin å slår seg av osv. Bare lurte på om dere hadde noen kjennskap til problemer her? Og evt om du kan forklare hvor releet ligger:)?
  2. Hei! Jeg har akkuratt samme problem nå i dag! Har du funnet ut hva som er problemet? Det kan vell ikkje være moteren for den virker jo helt fint? Setter pris på om du svarer , DA det regner som faen hver dag i bergen så jeg trenger vindusviskerene mine! Mvh sigbjørn
  3. Hei, er de forsatt til salgs? ring meg på 980 39 602 såfall;)
  4. ------------------------------------------------------------------------------------------------- -hva søkte du på når du fant noe sånt? - passer den med den orginal naviproen?
  5. Heisann, har en bmw e46 2004 mod. med navipro. det jeg savner er mulighet til å koble til mobil en enhet, letter sagt en aux modul, eller en ipod stasjon. noen som vet om deler /moduler som kan kjøpes? Takk for alle svar
  6. er de forsatt til salgs? såfall kan jeg få telf nr ditt så vi evt kan avtale noe?
  7. jeg har en E46 stasjonsvogn. Jeg lurte på om det er mulig å tilkoble telefonen min med bluetouth sånn at jeg kan f.eks spiller musikk fra telfen via spotify. vet det står mye i instruksjonsboken, men den er på tysk! så hvis noen har en instruksjonbok til bmw E46 2004 mod. så vil jeg gjerne kjøpe!
  8. Hei ønsker å kjøpe takbøyler til bmw E46 Touring
  9. er de forsatt til salgs?
  10. Hei har nettopp kjøpt meg en BMW 318 E46 Diesel 2004 mod. Har kjørt den den ca 1000 km no og alt har vært greit, men her i går kom det plutselig en "spoing" lyd under kjøring å etter den hørtes det ut som en metallplate lå å skrapte mot asfalten venstre foran på bilen, da jeg gikk ut for å sjekke så var det ingen ting som kunne ta anig asfalten. lyd kommer mest når jeg har lave hastigheter og enda oftere når jeg svinger mot venstre.. når vi kom hjem stod bilen på tomgang, da var ikke lyden der, men hvis jeg dyttet /skubbet på hjulet da kom lyden. Jeg tar gjerne imot alle tips/forslag, for dette kan være så mangt! på forhånd takk!
×
×
  • Opprett ny...