Gå til innhold

BilBruker

Medlem
  • Innholdsteller

    725
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om BilBruker

  • Bursdag 11/30/1988

Profile Information

  • Interesser:
    Drammen

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

BilBruker's Achievements

  1. Hei, om du ikke blir kvitt de. Så send meg en PM med en minstepris for disse. Bor i Drammen, reiser du dit ofte\iblant? Mvh
  2. Jeg mistenker en større bildeupdate som inkluderer både skilter og en E28 i ett og samme bilde. Muligens Pedi ikke vet dette enda, but i do Gleder meg til update Pedi, sinnsykt prosjekt vi snart burde få som sticky nå som det nærmer seg slutt.
  3. Da ble bilen solgt forrige uke, for å finansiere oppussing av hus. Men jeg kommer sterkere tilbake om ca 1/1,5 år fremover i tid
  4. Jeg har mottatt depositum på bilen, og han henter den på lørdag. Den er så godt som solgt
  5. Jarmund skulle få styre familiens økonomi en hel uke? Hahaha
  6. Hehe, takk. Er veldig fornøyd med look'n på den. To E30'r blir vell i meste laget tenker jeg ja Ble ikke solgt i helgen pga kjøper er fra Bergen, og fjellet var stengt så han kunne ikke komme seg hit. Har sagt at bilen selges til førstemann som overfører høyeste bud over 35k eller henter bilen.
  7. Keep up the good work Fredrik! Gleder meg til å sitte på
  8. Er det ekte M3 skjermer? Blir ikke bilen bredere foran enn bak da?
  9. Hadde en slik i bilen min også på samme plass, med helt lik kabel. Men min gikk over til to tynnere originale kabler rett under sikringsboksen. Aner ikke hva det er til desverre..
  10. Da ryker nok bilen til helgen for 35.000,- om ingen kjapper seg med et høyere bud!
  11. bud på 32k for alt mottatt, men det var for lite. Regner fortsatt med et bud på 35.000,- skal komme iløpet av de neste dagene.
  12. SMS sendt dette er alt som mangler før eu?) e34 stasjons int? Ja, det tror jeg. Bremser henger, og jeg vet at den glideren er dårlig. men vet jo ikke 100% sikkert. Nye bremserør over hele bilen, nye bremseslanger foran. Gode kalippere ellers. Eneste jeg tror er at fjørene til BKF (de som presser staget ut igjen) kanskje bør byttes. Desverre ikke interessert i bytte lenger, cash only. Det som er nevnt over Update! Bilen har nå to budgivere, ett bud på 30k uten sommerfelger ligger inne men jeg vil helst selge alt samlet. Bud på 35k er forventet til å rulle inn etter helgen av en annen. Denne går veldig snart...
  13. Førstmann med 35.000,- får alt, ferdig prutet med alle deler/felger osv.
×
×
  • Opprett ny...