Gå til innhold

turbodott

Medlem
  • Innholdsteller

    8
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

turbodott's Achievements

  1. Hei er på utkikk etter en e28/21, bilen må være i god stand og ikke ha særlig med rust. Alt over 520 er aktuelt pris er maks 50000 Pm om du har en bil som kan passe til beskrivelsen eller vet om en som skal selges.
  2. Hei har en 4runner jeg vil bytte mot en bmw. Bilen er godkjent med 2" trailmaster heving, ny girkasse å clutch, frontrute, montert intercooler av verksted (har kvitering), 3" eksos fra turbo og bak, så alt er klart for å justere opp dieselpumpa men det er ikke gjort. nylig eu godkjent. Bilen har svært lite rust til å være en 4runner, ingen rust på ramme. Eneste er litt rust på en skjerm og på bakluken (har ny luke liggende). Følger med 31" bfg mt dekk, sommerdekk, vinterdekk + 4 felger som er 10x15 et -44 som planen er å ha 33" på + kjøpe arctic truck breddere. Bytte i bil til rundt 45-50000kr med mulighet for et lite mellomlegg.
  3. Hei er på utkikk etter en pen e30 til maks 70 000. Bilen må være pen og ikke horet opp på noe vis, original motor er et krav. Det gjør ikke noe om det er litt små pjusk men det kan ikke være noe som er av større omfang en at det bare er bagateller. Ta gjerne kontakt via Pm eller her i tråden om du eller noen du vet skal selge en god bil. Jeg er daglig inne her og sjekker så jeg svarer raskt og vurderer alt jeg kommer over. Mvh. turbodott
  4. Hei er på utkikk etter en pen e28 som ikke er horet opp, jo mere original jo bedre. bilen burde være rustfri og ikke ha noe særlig med lakkskader. Alt over 518 vurderes men jo mindre motor desto penere må bilen være. Bare ta kontakt med PM om noen vet om en bil eller har en bil salgs, jeg er innom forumet daglig så svarer raskt.
  5. Kunne tenke meg å se litt flere bilder samt en ca. pris antydning + litt mere info om bilen. Ta gjerne kontakt på PM
  6. gikk for kenwooden, og må si at den funker utmerket. DAB er jo faktisk en drøm, her i tromsø så er det temmelig dårlige FM signaler (i min bil hvertfall) men med DAB så har jeg perfekt lyd overalt der jeg ikke hadde FM før. Syns ikke den Sony spilleren så så veldig bra ut heller selvom det rommet bak spilleren var ganske genialt
  7. Hei har muligheten til og kjøpe http://bilxtra.no/hjem/bilxtra-butikk/lyd-bilde/cd-radio/kenwood-cd-radio-med-dab/ for 1200kr, men jeg lurer på om kenwood er et godt merke og om det er en god spiller ellers i bruk osv? Kan man endre farge i lyset (set ut som det er hvit på bildet)? Hvis de er noen her som har erfaring med merket/spilleren så kom gjerne med komentarer
×
×
  • Opprett ny...