Gå til innhold

tobias-e36cab

Medlem
  • Innholdsteller

    20
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjønn:
    Intetkjønn
  • Interesser:
    Fredrikstad
  • Kjøretøy
    e36 sedan

tobias-e36cab's Achievements

  1. Har en 92' e36 318 m40 som ikke vil starte.. Det er gnist i alle fire plugger Bensinpumpa virker, nettopp byttet bensinfilter og slangene er heller ikke tette. Har jobbet litt med å finne problemet og det virker som bensinen stopper i filteret (filteret står riktig vei) Noen ganger kommer det ikke bensin frem til filteret heller Har prøvd å åpne slangen fra pumpa rett etter jeg har prøvd og starte, og da kommer bensin tilbake mot pumpa. Hva kan være galt?
  2. Hei. Trenger diff til e36 320 asap! Send en pm! Trenger svar kjapt! Ring: 90678377
  3. Har vurdert m fanger. Men syntes liksom at den originale fangeren bevarer litt av sjarmen, pluss at det er overdrevent mange som har m fanger. Gidder ikke være lik alle andre
  4. Tenkte jeg skulle lage en liten tråd om prosjektet mitt. Bilen er en Diamantsvart e36 med en lat m40b18 motor. Kjøpte den for en latterlig billig penge rundt april, og har fått gjort litt siden det. Planen er enten å få inn en 6'er, eller en is motor med turbo. (Hvis ikke noen på forumet her har en ferdig sveiset m40 turbomanifold?) Har gjort mere utseendemessig enn motormessig hittil. Fått skodd den med Rondell D58 10x18 255/35 bak og 8,5x18 225/40 foran. Panser-bh Dypt ratt fra GS FenderFlares Gule lykter m.m Håper jeg får noen positive tilbakemeldinger hvertfall, hehe Og hvis noen har en m42 elle m50 motor liggende, så send meg gjerne en melding! (Trenger også lister på alle fire dører) Et par dager etter jeg hentet den, kun fått på nye felger Fått litt stickerbombing og Rondeller Slik ser den ut idag Lowandslow
  5. 92 sedan, høyre side. Preface
  6. Er ute etter svingarm på høyre side bak til e36 92' sedan Den delen man fester demperen i Trenger den helst igår.. Neon som har en liggene?
  7. Hei. Noen som har høyre framskjerm til e36 liggende til en god pris? Gjerne i østfold!
  8. Pris på org. blinklys?
  9. Kan man kjøre is motor på vanlig 318 ledningsnett?
  10. tobias-e36cab

    318is

    .
  11. Fått satt på Asa felger i dag. F: 225/18 B: 235/18 Sveiset eksosen og bytta luftfiler
  12. Ønsker å kjøpe en tenningslås med nøkkel til en e36 cab. Er også ute etter gt-leppe og defuser. Btw! Bilen min har ikke sideblinkere, og jeg fikk mangel på det når jeg var å skulle godkjenne senkinga. Er det mulig at den er levert uten sideblinkere?
  13. pris på hjerne til m50b20?
  14. Faen, mener selvfølgelig m43b18..
×
×
  • Opprett ny...