Gå til innhold

Trazor

Medlem
  • Innholdsteller

    13
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Trazor's Achievements

  1. Er det noen her som har oppdatert til Digital TV i sin BMW? Har analog TV i min E46, men der er det jo inget signal. Er det riksTV som er løsningen? Ser jo ut som om tuneren tar stor plass.
  2. Bringer opp en gammel tråd, og må si meg enig med trådstarter. Motorvarmeren på min E46 fungerer dårlig. 1/10 opp på varmeskalaen stemmer veldig bra med min erfaring. Noen som vet hvor mye arbeid det er å ettermontere kupevarmer?
  3. Ønsker å kjøpe overnevnte. Det meste er av interesse, bortsett fra diesel.
  4. Veldig lyst på, men bor i Bergen
  5. Jepp, de har jeg mange av faktisk Hvilke gummidetaljer er det jeg trenger? Gummi til fjærskåler....?
  6. Jeg er ganske ny på BMW og skal bytte støtdempere og fjær på alle hjul på min E36 touring. Er det andre slitedeler som er lurt å ta i samme slengen? Fjærbeinslager, gummidetaljer osv? Takker for alle tips, greit å ta det når dempere og fjær først er ute av bilen! Noen andre tips for å gjøre dette smertefritt? Er det en relativ grei prosedyre å utføre?
  7. Så disse går rett inn i en E36 touring f.eks? Frister litt, og vi bor i samme by.
  8. Er det både dempere og fjær foran og bak? Peil på hvordan det er å sende et interiør?
  9. Fant ut av det: Kontakten inn i selve lykten hadde skrudd seg løs, med det merkelige resultat at kun kjørelyset ikke fungerte. En av pinnene i denne kontakten var kortere enn de andre, så det kan være den som ikke fikk helt kontakt når pæren belastet kretsen.
  10. Det er det som er tingen, kan ikke se spor av verken korrosjon eller varme! Kontaktene er plettfrie og sikringene likeså! Prøvelampe? Hva er det?
  11. Jeg har et litt rart problem. Venstre kjørelys fungerer ikke, selv om det er spenning i kontaktene. Og ja, jeg har byttet pære, samt testet med pæren på høyre siden som jeg vet fungerer. Måler litt lavere spenning i kontakten på venstre side, ca 10.8 volt, og 11.8 på høyre side. Men selv om det er lav spenning, skal ikke lyset gå på? Bare svakere? Noen som har noen ideer om hva som kan hjelpe?
  12. Ser gjerne bilder, send til ni fem ni tre tre åtte 9 9
  13. Prisantydning for alt? Dørsider er ikke med?
×
×
  • Opprett ny...