Gå til innhold

leos

Medlem
  • Innholdsteller

    5
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av leos

  1. ladespeningen ligger stabilt på 13.9v målt på tomgang, å på 2000
  2. bruker bilen daglig, merker ikke noe på strømtap, snakket med en i sta, han trudde på at det var bateriet som bynte å bli dårlig, skal skjekke spenningen i morgen.
  3. 93F9 energireserve spenningtilførsel ikke i orden, fikk det opp på diagnosetesteren men er det noen som vet hva det er, eller hvor jeg finner feilen? Er en e60 sedan 2005
  4. Hei. Jeg har installert Dension Gateway 500 og dette fungerer perfekt. Nå med AVR, men når du går til din iPod, velger videoen du ønsker - så valgte "TV" fra menyen og det skal fungere. I steden får så fryser video og deretter lyden fra TV-tuner starter. Hva kan være galt?
  5. Var ganske enkelt å koble sammen, men måtte på gs i bud får å åpne opp får ipod/ mp3 det kosta me 1900kr, men va være å kobble opp avr på samme systeme, må bare finne bedre fårklaring på nette men i kan godt hjelpe d å koble opp. Chris leo
×
×
  • Opprett ny...