Gå til innhold

joakimmarkussen

Medlem
  • Innholdsteller

    33
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

joakimmarkussen's Achievements

  1. lyst å importere en smelt e46 m3 trenger motor og drivverk.. noen som har en god import side?
  2. tar de ytre vindus listene dine!! på fører siden foran og bak. 100 kr mine er irret. henter de i dag.
  3. takk for hjelpen, dette skal nok gå fint håper eg. må bare få den i posten snart
  4. noen her inne som har byttet en veivhus ventilasjon på en 316i n42 mskin før og vil gi meg noen tips og triks til hvordan eg skal gjøre dette?
  5. hvor mye for mattene? kan du sende til bergen?
  6. eletriske sportstoler foran samma om det er fra coupe eller sedan.. seterygg bak med armlene PS... samma ka stoff eller skinn de er trekt i bare skumgummien er i toppstand.. høyre side skjørt facelift org. helst i mørk Metallic grå eller m3 sideskjørt men da må eg ha begge. må ikke være riper eller bulker i. venstre fram skjærm må være helt strøken og ingen rust.. ende potte med dobble tuter til en n42 maskin. gummi matter (4stk) m-tech 2 bak fanger kamber justerings topper foran veivhus ventilasjon m slanger til n42 maskin toppdeksel pakninger og alle små pakninger til toppdeksel (n42 maskin)
  7. hvordan kan eg fjerne ventil tikkingen? må eg bytte alt av fjærer og tetninger osv... eller bare kamaxelen?? takk for nyttige svar..
  8. oki han egentlig ikke peilig på motor men eg får søke litt på youtube og se om eg finner ut hvordan eg skifter den. men den bruker egentlig ikke så mye olje men helt nederst på peile pinnen ser det litt hvit/gul gugge men det er ikke topppakningen som er gåen det er eg sikker på og det er ikke gugge i påfylling lokket.. men takk for svar
  9. har en bmw e46 316i motortype n42. og den lekker olje har skrudd av motor deksler og har funne noen små lekkasjer i noen følere og ventiler eller hva det kalles, men det er for små lekkasjer for det som ligger på bakken under bilen. noen som kjenner til slike problemer på den type motor? har hørt at det er en elendig motor av bmw. takk for nyttige svar
  10. hei var på gs bildeler og bestilte camber stag bak på min e46 pga for stort impress på felgene så stikker alt forlangt utfor hjul buen. men har aldri vært borti dette greiene før er det noe hokkus pokkus? evt ka verktøy og sånn må eg han? ka må eg passe meg for, er det noe som eg må være forsiktig med? må eg a hjul stillings kontroll på bilen etter eg har byttet til cambers? vist noen har en video der det blir utført hadde det vært strålende takk for nyttige svar.
  11. skal valse hjul buene. tenkte eg skulle hive på noen kambers også..... så vist det ikke går så far eg det bare til og gå så enkelt er det ønske meg lykke til!
  12. eg har kjøpt noen GS black edition 18" felger til min e46 men er det noen som vet om de passer til min bil? Boltsirkel: 5x120 Bredde: 9" Dekk: 215/35-R18 på forhond takk for nyttige svar.
  13. oki får se om eg finner ut av det på din måte takk for hjelpen
  14. men de lyste fra kl 3 i natt til 12 i mores dine slokker vell før det
×
×
  • Opprett ny...