Gå til innhold

EntusiastE36

Medlem
  • Innholdsteller

    48
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

EntusiastE36's Achievements

  1. Pris på grill nyrene? )
  2. Selges billig til første mann med cash! Skal bort, hvis ikke levers skiltene inn! http://www.finn.no/finn/car/used/object ... ditAd=true
  3. Nydelig bil. Kunstverk som er til de grader gjennomført! respekt til ALLE som restaurerer disse ikonene
  4. Hei, har en E36 stående som samler støv, og ønsker og bygge den om, og trenger da endel innspill og tips. Hvordan tar vegvesenet det hvis jeg sier je vil bygge om en rekke 4rer til en sekser? Har da mest lyst og bygge en komplett M3 Men jeg lurer på om det ikke kan bli godkjent mtp at karosseriet er en sedan? Vet at M3 kom i sedan, men tror ikke den ble solgt som det i norge. Vil det lønne seg å kjøpe en komplett donorbil? Eller kjøpe deler løst? Takker for svar og hjelp
  5. Kunne du sendt bilder av frontfanger og begge framskjermene?
  6. Har noen pene 18" til E36 med litt dårlige dekk, holder nok kansje en sesong til. Holder til i rogaland, karmøy. Kan frakte dem til bømlo hvis det er nærmere Bud?
  7. HEI! har en E36 stående 91-mod 316 4 dørt. alt er i orden og betalt, eu godkjent Intr?
  8. Bilen er solgt.
  9. Noen som kan gjette seg til innpress på disse? husker ikke, da jeg ikke har sett dem på en stund, skal hente dem imorra, å den blir en lang bomtur hvis dem ikke passer Og noen som vet hva de heter? er det rondell?? det stoore spørsmålet er om de passer en E34?? står nå på en E36
  10. begge framskjermene, bulker? evt pris for d?
  11. begge framskjermene ? tilstand ? bulker? Pris?' Dør V. bak, pris? tilstand bulker?
  12. Fri omreg og årsavgift bet.
  13. Kan evt. byttes i E34, 520 og oppover
  14. Lufter E30'n for salg Bilen står på Bømlo/Haugesund/Karmøy, alt etter da den blir brukt hver dag Det er nettopp skiftet bremser på hele bilen. Det er en slitesterk rekkesekser med ca 350 på telleren. Den trenger litt kjærlighet kosmetisk sett, men fungerer bra teknisk. Speedometer&turteller er dødt. Kan følge med 4 stk. 17" felger med gode dekk. Kom med BUD Flere bilder kommer.
  15. Kan du være intr. I inbytte mot en e30 turbodiesel eu godkjent m/nye bremser eller E36 316i eu godkjent? I mot at eg frakter d ned?
×
×
  • Opprett ny...