Gå til innhold

mr.r0nning

Medlem
  • Innholdsteller

    19
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjønn:
    Mann

mr.r0nning's Achievements

  1. http://m.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=54679114&body_type=6&model=1.749.2132&make=0.749&sort=0&ref=fas Formening om pris på denne? Perfekt e46 coupe i mine øyner. Kjedelig med automat...
  2. Hei! Noen som har greie på forsikring? Tenker å forsikre en 318ci 04 mod, med 143hk. Planen er å forsikre denne på fattern, altså med 50% bonus. Regner med at del-kasko er det mest fornuftige her, eller? Hva er beste løsning? - ringe rundt å forhøre meg med forskjellige selskaper? Det ryktes at jeg vil lande på ihvertfall 12k i året, kan dette stemme?
  3. Noen som kan skrive denne prosessen trinnvis? er rimelig ny på dette...
  4. Må tidligere eier da levere inn skilter? Så kjører jeg på prøveskil hjem?
  5. Hei! Tenker å kjøpe en bil i nærmeste fremtid. Ønsker å lagre bilen i garasje frem til våren. Når bilen skifter eier, må jeg da betale omreg. avgift og forsikring? Kan jeg utsette dette til våren?
  6. Har funnet en fin bil. Men den har noen rustbobler på den ene skjermen bak. Regner med at dette lar seg ordne nå på et tidlig tidspunkt?
  7. Er på utkikk etter felger til en 318ci 04mod, enten 18" eller 19". Hvilke merker/typer er å anbefale? Tenker å montere et senkesett og Isåfall hvilke dimensjoner er da optimalt? Er det noe poeng å valse ut skjermene osv?
  8. Hei! Er 18 år og er på utkikk etter min første bil. Har i lengre tid vært på leiting etter en e46 coupe. Har opp til ca 100k å bruke. Personlig er jeg veldig glad i den siste faceliften som kom i 03/04, men innser at jeg kanskje har et litt for lite budsjett til å realisere dette. Alternativt vurderer jeg en noe eldre modell, og da med sekser. Noen som har inspill, evt erfaringer?
  9. mtp. km-stand og liten motor med automat. er 85.000 (ikke ink. omreg) en grei pris?
  10. Nydelig bil! Hvilke modifisering tenker du å gjøre videre? hva er evt. gjort?
  11. Mange som visstnok er plaget med motoren i 318ci, 2.0 143hk. Spesielt LMM. Kan dette ha noen sammenheng med effektanlegg og/eller sportsluftfilter?
  12. Hei. Har funnet noe rust på den ene bakskjermen. Hvor hjulbuen bak møter bakfangeren kan man se at det har boblet litt. Det har ikke kommet gjennom. Noen som har forslag til utbedring? Behandlingsmetoder eller bytte av skjermen? Håper på svar
  13. https://www.facebook.com/groups/164638446949738/permalink/533186396761606/ Her er en link fra kjøp og salg siden på Facebook. Noen med god peiling på bruktmarkedet? Hva er fornuftig pris på en bil som denne per dags dato?
×
×
  • Opprett ny...