Gå til innhold

SeeveX

Medlem
  • Innholdsteller

    15
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjøretøy
    BMW 318i a

SeeveX's Achievements

  1. Skal jeg få svar tilbake på pm'en?
  2. Hvor mye skal du ha for bilbelte bak venstre side, og den lille knappen som styrer hvilkent speil du stiller på, og listen rundt bagasjerommet slik at det ikke lekker vann inn, grillene forran og bakre BMW merke ? PS: Er det en BMW E36 318i M43-B40? eller om de delene passer til den, vet du det?
  3. Det går bra, jeg er "ferdig" kan du si, så kjør på om du trenger noe hjelp
  4. Jeg har ihvertfall funnet mitt problem, og den er fiksa hos meg, men Question Mark kan vel så å si ta over om han trenger mer hjelp Jeg fant mitt under teppet under hanskerommet som på bildene og bare slo den ut med litt krefter.
  5. jeg har funnet gjennomføring, er bare det at jeg ikke vil at kabelen skal gå over motoren og inn under pedalene, med tanke på at kabelisolasjonen kan smelte, derfor leter jeg etter ett sted på passasjersiden og det har jeg funnet, vet bare ikke hvordan jeg skal komme meg igjennom uten å borre. La ut 2 bilder istad, og den første skal tydlighvis gå igjennom hvis jeg ga den en smekk med hammmeren, men vet ikke hvor det hullet ender opp hen på andre siden av veggen
  6. Okay, skal prøve meg i morgen om det ikke regner
  7. Fant hullet under hanskerommet under Teppet, men vet ikke hvor det leder inni motoren, eller hvordan jeg skal ta ut "pakkninga" prøvde å slå litt på den eller stikke hull igjennom, men føltes ikke ut som det var gummi, på bilde over på nr 1, er den jeg regner med at du mente?
  8. Jeg har søkt litt på nettet, å har funnet ut at det skal være ett sted under matta under hanskerommet, jeg har funnet det, men er ikke sikker på hvordan jeg skal få ut hullet, eller hvor det fører hen. Noen som vet, la med 2 bilder, den ene "store" regner jeg med at det er for den går rett ut mot motoren, men vet ikke hvor, og den lille vet jeg ikke hva er, kan noen forklare?
  9. søker som bare det jeg, men er ikke sikker på hva jeg skal skrive egentlig
  10. så ut som det kan hjelpe, men får ikke sett på det nå..
  11. Vet du om et sted der jeg evnt kan borre meg igjennom, isåfall? La ut et bilde av bilen om det kanskje kan hjelpe også
  12. skal skjekke det så fort det ikke er drittvær her
  13. 1994 vet ikke hvilken eXX det er
  14. Hei, jeg har skaffet meg en Bmw 318i a, og skal montere opp anlegg, men jeg har støtt på det problemet at jeg ikke finnet ut den enkleste måten å trekke plusskabelen igjennom veggen på motorrommet. Jeg fant en vei igjennom under petalen, men da dette ikke er den mest praktiske stedet å trekke den lurer jeg på om det er en enklere vei inn, batteriet er på venstre side så håper det er en vei inn der. (venste fra fronten, motsatt side av førerplassen). Jeg kan godt drille også men vil helst slippe dette.
×
×
  • Opprett ny...