Gå til innhold

Markus-Mpower

Medlem
  • Innholdsteller

    12
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Markus-Mpower

  1. Send meg gjerne bilder og info på melding
  2. Send meg gjerne bilder og pris
  3. Har vurdert det også. Men ettersom den skadebilen jeg har fått tilbud på tydelig ikke følger med karrosseri (bilen står allerede i deler som jeg forsto på selger) så blir det enkleste i min tankegang å putte alt over på ett annent karrosseri. Hvis jeg velger å gjøre dette, hva er det da jeg må ha med meg av info? vognkort på donorbil (selv når ikke hele bilen følger med) ?
  4. Høres bra ut
  5. Kunne du sendt meg noen bilder? er egentlig bare ute etter ett karrosseri, for å hente skadebil i tyskland
  6. Ønsker å selge/bytte min 2013 suzuki RMZ450 Den har gått ca 6 timer på bane, å fremstår som strøken Bildet er hentet ifra google. Bilder kommer snart Ønsker bud rundt 50 eventuelt byttes i noe annet gøy (ikke ihjelskrudd)
  7. Ja, hadde den ikke vært rammeskakk i fronten så hadde det gått an:)
  8. Åssen minstepris kunne du tenkt deg?
  9. Jeg har vurdert å kjøpe meg ett e30 karrosseri med norske papirer (316-320) Hvordan vil det da fungere om jeg reiser til tyskland for å hente en e30 m3 for å sette det over til det norske karrosseriet, hvordan må jeg gå frem for å få dette til å bli en lovlig godkjent m3? Takker for alle svar:)
  10. Sjekket i motorvognregisteret. Bilen står på ei jente (f. 1993) med adresse på Stathelle. Antar det er dama til han som kjøpte bilen? I så fall må jo dem ha laget sin egen salgsmelding for å få den omregistrert... Forøvrig er ikke omregistreringsavgiften betalt pr. dags dato, så det vil komme en begjæring om avregistrering innen kort tid om den ikke blir betalt. Sjekk innboksen din, har sendt mer info om evt. løsning der
  11. Det kunne vært noe for meg. Kunne du sendt en pm med bilder og info når du eventuelt har fått den?
  12. Ønsker å kjøpe karrosseri/bil av type bmw e30. Helst 2 dørs, men alt av interesse Bilen må være på norske papirer
×
×
  • Opprett ny...