Gå til innhold

kpboen

Medlem
  • Innholdsteller

    11
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjøretøy
    2006 320d sedan 163 hk

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

kpboen's Achievements

  1. Trenger til min 2006 e90 320d med m47 motor asap. Anyone? Gjerne i Nordfjord eller på Sør Sunnmøre ☺ skal ha ut 4 slike
  2. Fikk du tak i verktøy? Eg trenger til 2006 e90 med m47 ☺
  3. Rensa innsug med blanks og nye pakninger. Kr 400,- 20181209_162451.jpg 20181209_162518.jpg
  4. Ingen som veit?
  5. Har fått tak i eit sett med brukte dyser som eg har tenkt å bruke på min E90 320d 163 HK. Problemet er at disse er frå ein e60 525d 177 hk, og det viser seg at dyse spissene ikkje er like. Om eg bytter kun spiss og nål, er resten identisk?
  6. Opna det svart plastboksen som heng på sjølve festet, og feilen er klar. Den inneholder blant annet ein elektromotor som er marinert i fuktig ei stund. Er denne boksen mulig å få tak i ny?
  7. Ingen overgang. Alt har vert prøvd av tidligere eigar og undertegnede. Under tvangskjøring er der en svak klikkelyd etter nokon få sekund. Biltreff i Førde (bmw verksted) har prøvd å finne ut av det, men konkludert med at feilen er i den mekaniske delen. Såg litt på det i går. Rensa dei 2 kontaktene som går inn på festet og dusja det eg kom til med wd40. Dekselet på elektronikken der er selvfølgelig umulig å opne uten å fjerne fangeren. Derfor tenker eg koding til eg får ånden til å fjerne fangeren.
  8. Er heilt fersk bmw koding, men skal sjå kva eg finner ut.
  9. Hei. Har akkurat kjøpt en 2006 320d med svingbart hengerfeste. Dette er feil på og står konstant ute. Tidligere eigar har bytta og prøvd det mest. Sannsynligvis ligger feilen i den mekaniske delen. Er det mulig å kode det bort slik at eg slipper den konstante feilmeldinga i dashen? Har inpa og tilgang på carly. Mvh KP
  10. Har samme problem på min E90. Står konstant ute. Mye styr og kostbart å bytte denne kontrollboksen?
  11. Har samme problem på min E90 2006. Alt virker ok, ingen feilkoder, men ikkje sirkulasjon inn i bilen uansett hvilken innstilling.
×
×
  • Opprett ny...