Gå til innhold

HaakonE91

Medlem
  • Innholdsteller

    8
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av HaakonE91

  1. Men hvordan kan det seg sånn at en kompis av meg med samme bil 335d LCI E91 tunet samme dag som meg og hans bil går ikke i nødmodus?
  2. Var slik før tuning også. Bilen ble kjøpt tunet av forhandler som mente på at den ikke var det.
  3. Ja, monterte det rett. Bilen var også slik før montering av downpipe.
  4. Ja, kan være mye forskjellig. Men er ikke sikker.
  5. Ja merkelig, tok Stage2 Dpf/egr delete Burde vell ikke få feil på DPF system. kan jo være sensorfeil så slår ut feil på DPF
  6. Ja har montert downpipe
  7. Heisann, bilen går i nødmodus når den kommer oppimot 200kmt. dette er prøvd: Ny fil/tuningservice. Nye vaccumslanger. Bilen funker helt fint etter den blir skrudd av og på. 335d E91 LCI 2010
  8. Hei, har ett problem jeg ikke finner utav BMW E91, M47, 318D, 2007mod kjører helt vanlig og plutselig så stopper bilen helt uten videre.... er bare og trykke inn clutchen og starte bilen og kjøre som normalt. Ingen feilmeldinger i dash under hendelse Har tatt diagnose og jeg får ingen feil opp. Det kan skje når som helst. kan skje med 1 uke til 1,5mnd mellomrom. Setter stor pris på om du kunne kommet med tips eller har vært borti dette før og kunne fortalt meg problemet.
×
×
  • Opprett ny...