Gå til innhold

Mariell

Medlem
  • Innholdsteller

    17
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Mariell's Achievements

  1. Takk, ska prøva d 😊
  2. Tusen takk!
  3. Mariell

    Bilen rister

    Nett bytta til vinterdekk, og bilen min rista konstant frå 80 og oppøve. Samt når eg ligge ned te 60. Ratte rista og. Nåken som veit korfor? Bmw e90 320d.
  4. Oki tusen takk!!!
  5. Er det nåken som kan hjelpa meg å forklara kva eg må gjera me detta. Detta kom plutsele opp, gjekk vekk dagen etter. Men når eg køyre med cruice controll so gassa bilen og bremse av seg sjøl, so kjem varsellampene tebake. Da er varsellampe ang dekka mine og. Eg har nettop vert på verkstad me bilen og fiksa bremsene. men det er ein jævlige ulyd av bilen min, spesielt når eg bremse. Høyres ut som det kjem frå venstre sia bak. Spesielt når eg køyre role og nedøve bakkar so kjem lyden. Nettop skifta bremseklossa og bremseskiver bak. sette pris på alle svar!
  6. Har hatt eit lite problem med bilen min ( e90 320d 2007 mod). Plutsele fekk eg opp fleire varsellamper ang ABS, feil med bremsesysteme og håndbrekke. Når eg har køyrt med cruice controll har bilen bremsa og gassa av seg sjølv ogso har lampene komme tilbake. No har det gått nåken dager og lampene er vekke, men når eg starta bilen kjem dei tilbake i nokre sekunder. Men forsvinne. Bilen min har ein løgen «kvine» lyd når eg bremser. Og merker at dei er mykje dårligere. Lage lydene i nedøve bakker og på flate vegar. Spesielt når eg køyre role. Eg har nettopp vert på verkstad og skifta alt av bremseklossa, bremseskiver osv... då var bilen heilt fin, heilt til no. sette pris på alle tilbakemeldinger.
  7. Har ikkje det, men tusen takk!
  8. Kan nåken fortelje meg kva denna betyr? Eg finne den ikkje
  9. Mariell

    Låsebolt

    Hahah okei
  10. Mariell

    Låsebolt

    Hei. Eg har møsta låsebolt nøkkelen til å skifta felg/dekk. Bestilte ny men det var feil str. Korleis skal eg finna ut om kva str som er rett. Det er en BMW e90 320d 2007 mod om det hjelper.
  11. Takk for svar! Prøvde å starta bilen me oljelokke av og da spruta olje. So det var veivhusventilasjonen.
  12. Okei. Men hva børr eg gjere visst det ikke er stille luft?
  13. Tusen takk! So da vil sei at eg må sikkert ikkje på verkstad med bilen då satsa på det
  14. Hei. Lurte på om nåken kunne hjelpa meg med å finna ut kva som skjer med bilen min? Har ein e90, 2007 mod, 320d. Såg at det låg motorolje rundt lokket. Synst det var løge siden det har ikkje vert nåke tegn angående dette. Og det har ikkje lukta nåke olje.
  15. Tusen takk! Ja eg skal på verkstaden på mandag! Kjem frå venstre sia
×
×
  • Opprett ny...