Gå til innhold

e60tin

Medlem
  • Innholdsteller

    53
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjøretøy
    BMW 330e g21 2021

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

e60tin's Achievements

  1. Hei har kjøpt en bil som er krasja. litte skrap på siden og panseret er en glipe i på den ene siden. Lurer på om det er en måte jeg kan fikse panseret på eller vite om bilen er ramme skjev? takk for svar🫡
  2. Hei det var en bekjent som spurte meg om bmw 316i 2014 er en god bil. Da jeg ikke har kunskap til disse, Prøver jeg og spørre her ? Takker for svar.
  3. Alle feilkodene nå værtfall
  4. Hvordan sjekker jeg det?
  5. Nå kom det masse røyk ut av panseret på høyre side. Også får e null effekt fra turbon.😓 feilkode 4530
  6. Bruker ista +
  7. Skal prøve i morgen igjen og se gjennom feilkoder
  8. Kobla den til også uten noen bevegelse der. Turboen går som vanlig med full effekt når den først dytter. Fant en video som minna veldig om mitt problem hvor egr var problemet AC9DC7C1-08B8-4F3F-9D5B-006F9CF75938.mov AC9DC7C1-08B8-4F3F-9D5B-006F9CF75938.mov
  9. Kobla ut føleren til røret ut til turboen. Da fikk jeg start så kobla jeg vakum slangen av starta bilen og ingen bevgelse inni der.
  10. Bilen bare daua med engang
  11. Mente låst åpen
  12. Mye kan tyde på at egr min er låst lukket noen måter og sjekke detta uten og ta av heile egren
  13. Er bare så rart får den går som den pleier når først turben funker. Kan det være dpf som har tetta seg? Så turborn sliter med og dytte gjennom?
  14. Ja. Fikk ikke opp noen ting med bmw sin feilkode leser… Det er nesten som turboen ikke slår seg på før 3000 omdreininger. Lurer litt på om det kan være ventilen til turboen? Den som styrer trykket. Takk for svar
  15. Hørt at man ikke bør bytte så seint. 340000
×
×
  • Opprett ny...