Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hallo.

Nylig kjøpt en 520i 2000 mod, med en kassettspiller i :shock:

Hva kan jeg gjøre får å få bedre lyd i bilen, men fremdeles bruke knappene på rattet?

Skrevet

du kan kopple en cd veksler til kasett spilleren vist det er mulig, veit ikkje kos det blir med knappene på rattet under skifte av sang osv.

kjøpe nytt frontsett og en forsterker til det! så kan du kjøpe en subb og en forsterker til den!

Skrevet

Hvis du har en Reverse kassettspiller kan du nok ikke kople til en CDveksler og styre den via rattet. Har du forøvrig en Business eller Professional går det greit. Da kan du enten få deg en originale veksler eller en Pioneer med en overgang.

Er ikke sikker på hvor dyre den originale er, men synes å huske å ha sett det ligger på ca. 5000. en Pioneer veksler ligger på 2000 og overgangen koster 1700. Pluss du må ha original vekslerkabel fra spilleren og bak til bagasjerommet.

Du kan også bytte spilleren med en ettermarkeds spiller. F.eks. Pioneer, Alpine, Sony. De fleste merkene har overganger som du kan kople til det originale multifunksjonsrattet. Da kan du styre en uoriginal spiller med rattet.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...