Ole@Automote Skrevet September 30, 2005 Skrevet September 30, 2005 Spørsmål.. Jeg har skiftet batteri i den ene nøkkelen min, med resultat att det ikke går an å fjærnstyre sentrallåsen lenger, går det an å kode inn signalet på nytt?? har hørt noe om det her en gang, men har glemt det. hmm ble dårlig forklart det her
Bjørn 320 Skrevet September 30, 2005 Skrevet September 30, 2005 Det går fint an. Står i instruksjonsboka di!
Ole@Automote Skrevet September 30, 2005 Forfatter Skrevet September 30, 2005 Det går fint an. Står i instruksjonsboka di! Jeg kan dessverre ikke Tysk
Bjørn 320 Skrevet September 30, 2005 Skrevet September 30, 2005 Meinar at det var forklart med nummer og piler osv, det kan ikkje vere umuleg på tysk heller Har du prøvd?
Steffan C Skrevet September 30, 2005 Skrevet September 30, 2005 - Steng førerdøren. Vri tenningsnøkkelen ett øyeblikk(max 5 sek) til posisjon 1 og tilbake til posisjon 0. - Trykk på knapp 1(firkantet) og hold den inntrykt. Innen 10 sek trykker du tre ganger på knapp 2(runde) uten å slippe knapp 1. LED blinker nå langsomt i max 10 sek. - Rett senderen mot mottakeren under innespeilet(max 15 cm ifra), og trykk på en av knappene. - Om sentrallåsen låser og deretter låser opp igen, er nøkkelen programert. Dette sto i min instruksjonsbok(5- serie E-34).
Ole@Automote Skrevet September 30, 2005 Forfatter Skrevet September 30, 2005 - Steng førerdøren. Vri tenningsnøkkelen ett øyeblikk(max 5 sek) til posisjon 1 og tilbake til posisjon 0.- Trykk på knapp 1(firkantet) og hold den inntrykt. Innen 10 sek trykker du tre ganger på knapp 2(runde) uten å slippe knapp 1. LED blinker nå langsomt i max 10 sek. - Rett senderen mot mottakeren under innespeilet(max 15 cm ifra), og trykk på en av knappene. - Om sentrallåsen låser og deretter låser opp igen, er nøkkelen programert. Dette sto i min instruksjonsbok(5- serie E-34). Tusen takk for hjelpen, skal prøve dette i morgo jeg
Steffan C Skrevet September 30, 2005 Skrevet September 30, 2005 Bare hyggelig. Men hvis du har flere nøkler, så må de også programeres. Du følger samme oppskrift, men du sløyfer det første punktet med nøkkel i tennigslås. Good luck .
Ole@Automote Skrevet Oktober 1, 2005 Forfatter Skrevet Oktober 1, 2005 Nøkkel trikse funka. Dette foruemet er genialt
Bjørn 320 Skrevet Oktober 1, 2005 Skrevet Oktober 1, 2005 Hmm, fleire som har problemet med E36, at det berre går an å ha ein programmert nøkkel om gongen?
Ole@Automote Skrevet Oktober 1, 2005 Forfatter Skrevet Oktober 1, 2005 Meinar at det var forklart med nummer og piler osv, det kan ikkje vere umuleg på tysk heller Har du prøvd? jepp, men det var så mange ting å tang, urk!! men fikk da en norsk forklaring, her på forumet, perfekt
marlao Skrevet Oktober 5, 2005 Skrevet Oktober 5, 2005 kan noen hjelpe meg med mitt lås problem? Jeg har sentrallås på min e36 320i 91 mod, men den ikke helt god. jeg kan stå å vri nøkkelen 20 ganger før dørene endeleg går i lås. det låser seg, men så snart som nøkkelen går tilbake til 0 stilling, låser dørene seg opp igjen. Så det betyr at jeg kan bli stående en god stund før bilen endeleg blir låst Men når jeg skal låse opp igjen er det ingen problem. Hva kan problemet være? Noen som har vært borti noe lignende?
Espenlis Skrevet Oktober 5, 2005 Skrevet Oktober 5, 2005 kan noen hjelpe meg med mitt lås problem?Jeg har sentrallås på min e36 320i 91 mod, men den ikke helt god. jeg kan stå å vri nøkkelen 20 ganger før dørene endeleg går i lås. det låser seg, men så snart som nøkkelen går tilbake til 0 stilling, låser dørene seg opp igjen. Så det betyr at jeg kan bli stående en god stund før bilen endeleg blir låst Men når jeg skal låse opp igjen er det ingen problem. Hva kan problemet være? Noen som har vært borti noe lignende? Sjekk "dørknotten" som registrerer om døren er lukket el ikke. En liten svart. Den kan være slitt... Går ikke ann å låse når døren er oppe.
marlao Skrevet Oktober 5, 2005 Skrevet Oktober 5, 2005 Det er sikkert jeg som er dum, men jeg forstod ikke helt det der:)
Ole@Automote Skrevet Oktober 5, 2005 Forfatter Skrevet Oktober 5, 2005 Det er sikkert jeg som er dum, men jeg forstod ikke helt det der:) Det betyr att det er en sensor som, sier til bilen att en dør eller bagasjerommet ikke er igjen, eller att en av delene ikke låses når du låser?? hmm ble kansje ikke noe bedre av den forklaringa her
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå