Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Her kommer noen få bilder av Scorpion eksosen.. bilen er veldig møkkete men det får gå. Mulig de henger litt skeivt,men ble ferdig med de kl tolv her en kveld å da var jeg forholdsvis lei. Får rette de opp en dag jeg har ork.

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Skrevet

Takk takk. bildene er tatt litt lavt så man ser mye av potta,men da ser man hvertfall at det er potter på hver side,og ikke no rør trafikk som er tatt ut fra andre siden.. er vel å få kjøpt det å.

Skrevet

ble faktisk veldig pent. jeg er ikke fan av uorginale ting og M klistremerker overalt, men det sp faktisk veldig nice ut på bilen din.

Godt jobbet

Skrevet

eksosanlegget er tilpasset Z3 M-roadster når det kommer. så med tanke på at alle rør må lages nye på begge sider, nye oppheng, skjære vekk gulvet der batteriet er plassert og bygge det opp igjen, feste bateriet i reservehjulsbrønnen+++ så er det å tilpasse innsatsen en liten jobb.

e36 har bare på ene siden orginalt ja,men greit med et personlig preg på bilen som ikke alle har.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...