Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

går vell å programmere på så ny bil.. men vet att i barndommens tv i bil. så var det rett å slett jorda i handbrekket. men dette er som sagt neppe tilfelle i din bil.. BMW er neppe interresert i å gjøre noe med dette.. en kræsj som kan skrivast tilbake til att du har sett på hotell cæsar er de vell neppe innterresert i å ha på sitt skinn! :lol:

Skrevet

Er ikke værre enn å klippe ledningen som er til speedosignalet. Eneste negative er at navidelen ikke vil være like nøyaktig som før. Men den vil funke ok.

Skrevet

Takker for alle svar, men jeg har fått beskjed om at den typen skjerm jeg har (16:9) må ha en liten boks som kobles inn for å fjerne sperren, jeg har bestilt en på E-bay og håper å få den snart. Den gamle skjermen (4:3) kan man fjerne sperren ved å klippe en ledning. :D

  • 4 weeks later...
Skrevet

På 4:3 skjermen trenger du ikke klippe noen ledning engang :P er bare en tastekombinasjon så funker det, trur det finnes noe lingnende på 16:9 versjonen

  • 7 months later...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...