M3Compact Skrevet Desember 17, 2005 Skrevet Desember 17, 2005 Når det er garasjefest er selfølgelig Compacten med! God Jul, SKÅL!!
TorErling Skrevet Desember 17, 2005 Skrevet Desember 17, 2005 HELVETE for en garasje du har! må være ett fint sted å skru (og drikke)
Fredrik Skrevet Desember 17, 2005 Skrevet Desember 17, 2005 Hehehe...jeg har en venn som har muligheten for å kjøre sin Porsche inn i stuen, men her ser det ut som om garasjen er en slags kombinert spisestue/garasje...genialt...
Hakon Skrevet Desember 17, 2005 Skrevet Desember 17, 2005 Bil inn i stuen hadde vært fint... kunne man polere og fikse og ordne når man ville... det kan man vel også i en garasje ..hehe
M3Compact Skrevet Desember 17, 2005 Forfatter Skrevet Desember 17, 2005 HELVETE for en garasje du har! må være ett fint sted å skru (og drikke) Jupp, jeg har drømt om å ha skikkelig garasje med bukk integrert i huset i MANGE år. Nå er det som dere ser snart en realitet. Må sies at jeg har en veldig tollmodig samboer som lar meg få med en garasje med 3,6meter høyde integrert i huset. Ser slik ut uttafor:
///MoePower Skrevet Desember 17, 2005 Skrevet Desember 17, 2005 Den garasja der minner noe fryktelig som den kåken franskmannen i taxi filmene bor i Han har jo ett simpelt og nokså billig hjem hvor han har soverom, kjøkken, bad og stue, og i stua parkerer han jo den hvite peugeoten sin vettu Minner litt om de første bildene her ja!
336mik Skrevet Desember 17, 2005 Skrevet Desember 17, 2005 Skal bilen kanskje få litt høy-oktan bensin også?
Schnellfahren Skrevet Desember 17, 2005 Skrevet Desember 17, 2005 Dette var rett og slett helt konge BMW'en din kommer faktisk fra et møbølert hjem
Rope Skrevet Desember 17, 2005 Skrevet Desember 17, 2005 SPise bord - drill - løfte bukk? verktøyet er det på kjøkkenet eller? dritt fett sted da
eriklepe Skrevet Desember 17, 2005 Skrevet Desember 17, 2005 se har ja, satser på noe slikt om noen år jeg også! Må bare få unna marinen så er det igang.
Steffan C Skrevet Desember 17, 2005 Skrevet Desember 17, 2005 Dette ser ut til bli meget bra . Har dobbel garasje selv, men ikke løftebukk eller høyde der til å ha det .
venbus Skrevet Desember 17, 2005 Skrevet Desember 17, 2005 fin plass for en bmw å stå i den garasjen din jahh. enhver person med respekt for seg selv er eiger av en bmw vettu.... å da må den stå trygt.... da får vel inn verktøt etter hvert å... stå på party i garage har vi stor erfaring med på prærien også. det er kult. har vert på det meste litt over 100 pers.... men normalen er ca 80 pers. vi har hatt en del party, å da er det lyd og lysshow.. røykmaskina er også montert..... party i 200 kvadrat med verksted..... viss noen må på dass så: iløpet av en fest trengs ett intim-rom: å seff, bardskap:
Steffan C Skrevet Desember 17, 2005 Skrevet Desember 17, 2005 Ha ha venbus, den dassen var bare helt konge . Ser ut til at dere er meget godt stillt i verkstedet ja, fliser på gulver og et orginalt barskap .
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå