Pauls1 Skrevet Juli 19, 2006 Forfatter Skrevet Juli 19, 2006 fikk hentet bilen igjen fra lakkverkstedet i dag. jobben de har gjort så forsåvidt bra ut bortsett fra at de har griset lakk i passasjer setet hvit lakk, ikke så mye men utrolig irriterende. et "strek" som er 2-3cm langt og 2-3mm bredt. så det ikke før jeg var nesten hjemme
Pauls1 Skrevet Juli 27, 2006 Forfatter Skrevet Juli 27, 2006 lite som skjer her siden det virker som koed har sluttet og sende ut deler, pengene blir trekt fra konto men kommer aldrig noen deler så siden jeg aldrig får noen deler ble måtte jeg kjøpe en til bil å skru på kom over en mb 190E som som var på vei til skroten, bydde eieren 2000,- å det gikk han med på. prisen var da inkludert årsavgift. bilen er ganske hel, og ser grei ut. mangler noen lister her og dær+at støtdemperne forann måtte byttes. funderer også på om motorfestene er defekte. alle delene regner jeg med å få tak i for ca 2000-2500,- har til nå brukt 800,- på bilen og da har jeg fått tak i støtdempere forann og byttet olje og plugger ellers er det veldig lite rust på bilen.. fin vinter bil til en fin pris bilde av gliset :
bimmerdude Skrevet Juli 28, 2006 Skrevet Juli 28, 2006 Den malingsølingen må du få de til å fikse igjen eller få ett solid avslag i prisen på det de har gjort. Slike ting er en grunn til at jeg gjør alt på bilen min selv. Absolutt ingen som gjør en skikkelig jobb i det landet her. Utrolig fin MB til den prisen. Går da ikke ann å skrote en så fin bil? Er det mye rust på den da?
Pauls1 Skrevet Juli 31, 2006 Forfatter Skrevet Juli 31, 2006 Den malingsølingen må du få de til å fikse igjen eller få ett solid avslag i prisen på det de har gjort. Slike ting er en grunn til at jeg gjør alt på bilen min selv. Absolutt ingen som gjør en skikkelig jobb i det landet her. Utrolig fin MB til den prisen. Går da ikke ann å skrote en så fin bil? Er det mye rust på den da? er ikke mye rust på mb`n nei, en flekk her og en flekk dær er det jo. men ikke noe skikkelig grav-rust noe sted.. trenger bare støtdempere og dempertårn foringer forann, så går den nok 350.000km til da har jeg til min store overraskelse fått litt deler fra koed. men ikke det jeg ventet mest på, nemlig m3 speil.. gidder ikke å få lakket m3 fronten før jeg får de. regner med det blir billigst å gjøre det samtidig. bestemte meg i dag for å "prøve-montere" fronten i dag. gikk lett som en lek og alt passet 100% har også byttet ut den gamle grillen. ble meget fornøyd..
JE Motorsport Skrevet Juli 31, 2006 Skrevet Juli 31, 2006 Er på rett vei nå Ps:kjøp lista nederst på M-tech fangeren foran den gjør seg veldig
Pauls1 Skrevet Juli 31, 2006 Forfatter Skrevet Juli 31, 2006 Er på rett vei nå Ps:kjøp lista nederst på M-tech fangeren foran den gjør seg veldig takk takk har bestilt den lista for lenge siden, men koed er ikke så raske og levere varer om dagen
Christopher Skrevet August 1, 2006 Skrevet August 1, 2006 Har samme fanger liggende Gleder meg til å få på nå
Pauls1 Skrevet August 1, 2006 Forfatter Skrevet August 1, 2006 fikk montert bilstein dempere og byttet bremser bak på bilen i dag.. skulle montert forran også hadde det ikke vært fordi at jeg hadde glemt å bestille det nå skal jeg ut å se om jeg får til å montere stabstaget på gårdsplassen eller om jeg må vente til verksted blir ledig...
Riefarn Skrevet August 1, 2006 Skrevet August 1, 2006 du har et knekt støttestag du også ja? er dette en svakhet på E-36? Skal bytte min i morgen... Fin bil forresten
Pauls1 Skrevet August 1, 2006 Forfatter Skrevet August 1, 2006 du har et knekt støttestag du også ja? er dette en svakhet på E-36? Skal bytte min i morgen... Fin bil forresten ja ble litt overivrig faen også, jeg som gledet meg sånn til å prøvekjøre..
Pauls1 Skrevet August 5, 2006 Forfatter Skrevet August 5, 2006 har montert X-brace`n i dag. dette var en oppgradering som virkelig kjentes sånn så det ut før : pusset og montert "løs-jenger" : ferdig resultat :
Håvard ///M3 Skrevet August 6, 2006 Skrevet August 6, 2006 X brace er en grei og rimelig oppgradering. Kjennes også faktisk ja.
fanatic Skrevet August 6, 2006 Skrevet August 6, 2006 Det er ikke meningen å virke dum, , men hva er en X brace?
Pauls1 Skrevet August 6, 2006 Forfatter Skrevet August 6, 2006 Det er ikke meningen å virke dum, , men hva er en X brace? ser du ikke bildene?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå