Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Vil du lære mye om bil. er det bare å lese rundt på forum som dette og f.eks bilforumet.net... ta deg god tid å kjøp kanskje en gammal sliten og billig e30 som det støtt å stadig skjer ting med. da blir du nødt til å skru (å det lærer man MYE av) :)

Skrevet

Jeg har gjennom over 20 år lært utrolig mye om bil ved å lese det engelske magasinet "CAR"... tyske "AMS" (Auto Motor und Sport) er også meget bra. Ellers kjøpte jeg et eksemplar av magasinet "TopGear" (jepp... magasinutgaven av TV-programmet) og det var faktisk meget interessant. Mr. Clarkson leverer skriftlige utgaver av muntlige engelske spydigheter så det holder, men det er kanskje ikke en kopp te for enhver.... :lol:

Skrevet

Hehe skjønner at det er forum man lærer og selfølgelig å ha en litt eldre bil! Her deler vi erfaringer og kunnskap så det holder! Og er det noe du lurer på så er det bare spørsmål om minutter før det svaret er gitt! :)

Skrevet

Jeg er veldig fornøyd med dette forumet! Får mange gode og konstruktive svar, spesielt når jeg er BMW interessert. Er innom her hver eneste dag å leser tråder. :o

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...