Chriso Skrevet Juni 17, 2006 Skrevet Juni 17, 2006 Har problemer med den fjærnstyrte sentrallåsen på bilen, en 2002 520. En gang iblant, etter at jeg har låst bilen (hører på klikkelyden at den låses), ser jeg at førerdøren ikke er låst. Og alarmen går når jeg åpner den(naturlig vis). I tillegg hender det at den ikke vil åpne seg. Må åpne den manuelt. Har vært på verksted å lest den av, men får ikke opp noen feilmeldinger. Kan skyldes dårlig batteri? Isåfall litt rart i og med at alle untatt en dør låses. Og det hender som sagt bare en gang iblant. Noen som har opplevd noe lignende? Takknemelig for alle tips og svar
Morbus Skrevet Juni 23, 2006 Skrevet Juni 23, 2006 Låsemekanismen i førerdøren? Kanskje den ikke får signal fra RM modulen om å låse? Låser førerdørn hvis du låser med nøkkelen i passasjerdøren eller bagasjelokket?
Chriso Skrevet Juni 23, 2006 Forfatter Skrevet Juni 23, 2006 Skal sjekke det ut. Takk for tips uansett!
Chriso Skrevet Juni 26, 2006 Forfatter Skrevet Juni 26, 2006 Etter gjentatte tester ser det ut til at førerdøren alltid låser seg når jeg bruker nøkkelen i passasjerdøren eller bagasjerommet. Har ikke hatt problem siden sist.. Får vente i spenning på at det skal hende igjen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå