R.E.H Skrevet August 20, 2006 Skrevet August 20, 2006 denna er jo i d siste max power(??) bladet.. tror d var d d het..
bmwdude Skrevet August 20, 2006 Skrevet August 20, 2006 jeg var der, var med et par m3`er.. Har filmet, men skal se om jeg klarer å legge ut noe,, er ikke no data nerd serdu
rørleggersprekken Skrevet August 20, 2006 Skrevet August 20, 2006 Æg var der au, og den E30en der var skikkelig rå. Det var en mørk E36 som kjørte jækla bra på stagedriven au Mange sexy rumper du tog bilder ac H_C
|Andreas| Skrevet August 20, 2006 Skrevet August 20, 2006 denna er jo i d siste max power(??) bladet.. tror d var d d het.. Stemmer det.
Tommy Skrevet August 21, 2006 Skrevet August 21, 2006 Jeg var der også, men GT'en stod bare parkert, grunnet en lei senebetendelse i armen, kunne jeg ikke kjøre (det eneste som jeg hadde hatt lyst til å kjøre var superstage)
Øyvind L. Skrevet August 21, 2006 Skrevet August 21, 2006 Jeg var der også, men GT'en stod bare parkert, grunnet en lei senebetendelse i armen, kunne jeg ikke kjøre (det eneste som jeg hadde hatt lyst til å kjøre var superstage) Var borte og så litt på GTen din Tåmi.. Er veldig fin den.. Jeg kunne hatt en slik en..
Tommy Skrevet August 21, 2006 Skrevet August 21, 2006 Jeg var der også, men GT'en stod bare parkert, grunnet en lei senebetendelse i armen, kunne jeg ikke kjøre (det eneste som jeg hadde hatt lyst til å kjøre var superstage) Var borte og så litt på GTen din Tåmi.. Er veldig fin den.. Jeg kunne hatt en slik en.. Takker
H_c Skrevet August 21, 2006 Skrevet August 21, 2006 Jeg ser noen av dere klager litt på at jeg kjørte pinglite på superstagen, og det kan veldig godt være, MEN gutter, jeg KJØRTE iallefall. Litt til mitt forsvar så ble vi lovet to omganger på førermøtet, og jeg prøvde ut idealsporet i min første ( og eneste skulle det vise seg..) omgang, uten å satse for mye. Og gutter, de som kjører fort i stage driven kjører IKKE spektakulært.
Øyvind L. Skrevet August 21, 2006 Skrevet August 21, 2006 Jeg ser noen av dere klager litt på at jeg kjørte pinglite på superstagen, og det kan veldig godt være, MEN gutter, jeg KJØRTE iallefall. Litt til mitt forsvar så ble vi lovet to omganger på førermøtet, og jeg prøvde ut idealsporet i min første ( og eneste skulle det vise seg..) omgang, uten å satse for mye. Og gutter, de som kjører fort i stage driven kjører IKKE spektakulært. Fikk desverre ikke sett deg kjøre så jeg skal ikke uttale meg om kjøringen din, men det har lett for og ble slik på Gatebil at de som ikke lager røyk, de kjører pinglete.. Alle kan klare å lage røyk, men ikke alle klarer å kjøre fort..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå