Peoplez Skrevet Oktober 3, 2006 Skrevet Oktober 3, 2006 Noken so har det gøy http://www.firda.no/nyhende/samferdsle/ ... 326589.ece
B.E.E. Skrevet Oktober 3, 2006 Skrevet Oktober 3, 2006 Tror nok jeg også hadde reagert hvis en ny boks ble satt opp over natta
|Andreas| Skrevet Oktober 3, 2006 Skrevet Oktober 3, 2006 Hehe, hadde den blinka i tillegg hadde det vært slemt
ehrnst Skrevet Oktober 5, 2006 Skrevet Oktober 5, 2006 Hehe, hadde den blinka i tillegg hadde det vært slemt Hehe, å det verste er at dette er en smal sak å få til
Saltkjelen Skrevet Oktober 10, 2006 Skrevet Oktober 10, 2006 He-he, forsåvidt et artig påfunn. Forøvrig er det meget positivt at vi har fotobokser i Norge. I tettbygde strøk gjør dette forhåpentlighvis slik at folk kan bruke litt vett og ta hensyn. Politiet oppklarer også flere saker som f.eks biltyverier ved hjelp av fotoboksene. Dette er to grunner til at jeg er for fotoboksene, ellers er jeg helt enig i at mange fotobokser ikke hører hjemme noen plass.
Arimanni Skrevet Oktober 10, 2006 Skrevet Oktober 10, 2006 Den der var ikkje dom Skal ikkje sjå vekk fra at du kjem til å finne igjen den der fleire plassa i Noreg. BTW, gjekk ikkje traffiklysa amok i Førde for eit par daga sida? Bror min som hadde vore der oppe. Nokre lys varte berre eit par sek, mens andre varte i fleire minutter.. :S
Hakon Skrevet Oktober 10, 2006 Skrevet Oktober 10, 2006 He-he, forsåvidt et artig påfunn. Forøvrig er det meget positivt at vi har fotobokser i Norge. I tettbygde strøk gjør dette forhåpentlighvis slik at folk kan bruke litt vett og ta hensyn. Politiet oppklarer også flere saker som f.eks biltyverier ved hjelp av fotoboksene. Dette er to grunner til at jeg er for fotoboksene, ellers er jeg helt enig i at mange fotobokser ikke hører hjemme noen plass. jeg er også glad i fotobokser, for på strekninger med fotobokser er det aldri laser-målinger, så det betyr at man kjøre så fort man bare vil ( bare man har gode bremser/god lokalkunnskap)
Saltkjelen Skrevet Oktober 10, 2006 Skrevet Oktober 10, 2006 Jeg vil nå ikke si at jeg er glad i fotobokser (egentlig bare tullete å ha disse på motorveier), men på de to tingene jeg nevnte der er det bare flott at de eksisterer..
E-Evjen Skrevet Oktober 10, 2006 Skrevet Oktober 10, 2006 jeg er også glad i fotobokser, for på strekninger med fotobokser er det aldri laser-målinger, så det betyr at man kjøre så fort man bare vil ( bare man har gode bremser/god lokalkunnskap) Det er dessverre bare sprøyt. Jeg ble tatt midt i mellom 2 bokser på E18 Vestfold i vinter, boksene sto ca. 1 km fra hverandre og strekningen generelt ser ut som vegvesenet har hatt gavedryss med fotobokser der. Forøvrig jævlig idiotisk å dra inn folk på en natt som det datt 30 cm snø (og ja, idiotisk av meg å kjøre for fort under sånne forhold også).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå