Gå til innhold

Klimaannlegg - hva skal jeg skal gjøre ?


Anbefalte innlegg

Skrevet

har en delebil som har klima anleg. og den eg skal stelle opp har eg ikkje det. va skal eg gjøre? skal eg sette det over eller er det barre bry som er unødvendig? eller er det lurt? er det vansklig og ta det over?

setter stor pris på hjelp :D

tlf 90627245

msn tarjei62@hotmail.com

MVH tajei tjønn

Skrevet

Hei Tarjei,... Jeg har flyttet tråden din til tekniskforumet i et håp om at du får flere svar her inne. I tillegg har jeg rettet litt på overskriften din så man lettere kan se hva tråden handler om.

Jeg har ikke forstand på klimaannlegg, men trolig er et slikt prosjekt du skisserer ikke et prosjekt en glad amatør bør begynne på. Problemer med klimaannlegg er en gjenganger her inne i sommermånedene... :roll:

Skrevet

Selv om jeg ikke har noen førstehånds erfaring lar det seg definitivt gjøre. (Min 320 har fått klima ettermontert). Det krisitke er å fylle anlegget med gass og der antar jeg du trenger bistand?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...