Jump to content

Recommended Posts

Posted

EDIT: lagt ut flere bilder, på side 2 - http://www.bimmers.no/viewtopic.php?p=456569#456569

Kjøpte nylig en 325iC, har tidligere hatt en 92' 320i coupe, så visste godt hva jeg ville ha. Eller, ville forsåvidt ha M3 da, men den ble i dyreste laget, maybe next time :lol:

Har hatt bilen i ca. 1 mnd nå, og er veldig fornøyd. Er gjort litt småtteri med bilen, byttet lykter og blinklys rundtom, eksosanlegg fra supersprint, luftfilter, senkefjærer, dempere, speil, hardtop til vinterbruk, sitter 18" på sommer og 16" på vinter.

1252749-bilde1-nybildefrafenerbahcekampen.032.jpg

1252749-bilde3-nybildefrafenerbahcekampen.049.jpg

1252749-bilde6-nybildefrafenerbahcekampen.034.jpg

Har ikke så mye videre planer for den, er fornøyd med bilen slik den er, kun det at jeg kunne tenkt meg litt mer dreiemoment, gjerne noe billigere enn de 40.000 en kompressor fra ESS koster.

Kom gjerne med tilbakemeldinger og tips. På forhånd takk.

Posted

Vakker bil :D

Fin farge å alt, å ingen ting slå hardtop!

Jeg ville kanskje senket den litt forskjellig, mindre bak i forhold til fremme, ser ikke alltid bra ut med en bil som "steiler". BMW er har det med at du må senke dem mer fremme!

Posted
Fin bil. Litt mye senk bak? :wink:

Litt lite foran kalles det :lol:

Seriøst fin bil! Bare få lagt den mer mot bakken foran, så er den perfekt!

Posted

Denne så fin ut og E36 kler sølv godt! Som de andre har nevnt, så kan du godt senke den litt til foran og montere M3-sideskjørt, da blir bilen perfekt! :)

Posted

Takk for feedback, kjenner til at e36 kan fort bli en del lavere bak enn foran med senk ja. Litt i tvil om jeg egentlig vil ha den noe lavere foran, er redd den kan slå borti alt som er av humper & dumper rundtom på vår gode veistandard...men M3-skjørt hadde nok gjort seg ja, absolutt. Noen som har en link til nettbutikk som fører de?

Posted

Den var pen ja! E36 kler sølv utolig godt som andre sier her, kanskje fordi det ikke er så mange sølvfargede e36'er? Jeg ville bytta ut rattet :wink:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...