wagen Skrevet Desember 15, 2006 Skrevet Desember 15, 2006 Noen som har tips til oppgradering av de to matte og originale blåserørene på mitt kjære smykke? Er ikke ute etter noe alt for ekstemt, men dette må det gjøres noe med. Holder til i Oslo. - wagen
Saltkjelen Skrevet Desember 15, 2006 Skrevet Desember 15, 2006 Svendsen eksos. Har bare positive erfaringer med dem annet enn litt småtteri.. Jeg tenkte jeg skulle kjøpe noen rør Eisenmann rør hos Schmiedmann for så å få svendsen eksos til å sveise de på..
wagen Skrevet Desember 15, 2006 Forfatter Skrevet Desember 15, 2006 Hei T.A.S Litt av et prosjekt, her snakker vi dedikert sjel. Ser meeeeget bra ut. Har ikke funnet noe som passer 530D på eisenmann-technik.de, men kanskje det fungerer med samme som 530i?
Saltkjelen Skrevet Desember 15, 2006 Skrevet Desember 15, 2006 Er en annen her inne som har gjort det jeg muligens skal gjøre. Det er som sagt Eisenmann endestusser på Schmiedmann. Under rørhaler etc. 500kr. Skal være ett fett om det er til bensin eller diesel.. Svendsen skulle riktignok ha ca 1000-lappen for sveisingen..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå