Gå til innhold

hvit plastikk tank i bakre innerskjerm høyre side???


Anbefalte innlegg

Skrevet

Merka i dag en hvit plastikk tank som var løs. Den sitter bak plast-dekselet i høyre innerskjerm bak.. Tanken er også tom.

Får ikke lagt inn bilde for mobilen streiker, men er det noen som vet hva denne tanken er til??

Mvh

Skrevet
NEI!!! har den løsna, då må du nok bare knokse bilen robel :lol:
ja tror nesten det :roll::P
Kan du ikke følge slangene som går fra den? Om det er noen.
det går en slange og en ledning ut i fra den. slangen går innpå ett rør som kommer ut av bensinpåfyllingsrøret (nesten helt oppe) og så møtes begge inni ett deksel som sitter bak dekket i innerskjermen og går fremover i bilen... hvis det var forståelig? :lol:
Skrevet

hva gjør denne hvite boksen.. jeg har en på min 318 is og.. hvis det er en bensin catchtank. så sier ikkje d meg så mye..

takker for svar

Skrevet

det er en vakum boks har en i min bil og. den lagrer vakum som brukes til varmeapparat på noen modeller også brukes til sentrallås hvis du har det.

Skrevet

Hadde nøyaktig samme problem på min (E30 -86). Falt ned og subbet på hjulet.

Dette er en ekspansjons tank til bensinen. Klippet den tvert av. Ingen problemer siden..

Skrevet

Ekspansjonstank ja, og den sitter såvidt jeg vet bare fast med plast-mutre og /eller klips.......... :?

Skrevet

på min var det faktisk helt sykt.. den lå presset opp i hjulbuen av et plastikk deksel som var festet med to plast skruer! Fantastisk patent.. måtte jo gå som det gikk :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...