Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Ojoj!

Ser i den nye biltemakatalogen at de selger turbo på temaen? Lolz?

(3900 for utbytte turbo for Saab og Vag biler, 6900 for "tuning" turboen).

Wastegate har de også.

Lett fet!

Skrevet

Hadde dette vært noe som ikke holdt en dritt,så ville dem ikke fått lov til å selge det,men at du får noe som helt sikkert gir bedre effekt/holdbarhet skal du nok ikke se bort i fra.

Skrevet

satan! nesten så det blir jordebil med turbo nå. Litt skeptisk er jeg, men som nevnt over blir faktisk alt kvalitetssjekka.

Selv om verktøyet ikke alltid er bra da, er nok litt manda' mårra produkter også

Skrevet
Du har jo uansett plenty av garanti på temaen ;)

meeen gjelder den garantien hvis du monterer turboen på noe annet enn de bilene som er listet der?? er sånna ting man fort kan drite seg ut på..

og turboene var jo ikke så steike billige når man kan få fabrikknye garret turboer hos sten parner for 4100 SEK (3676 NOK)

ikke for å være sur å slem, men synes nå ikke dette var noe å banke rasshøle i taket for bare :lol:

Skrevet

Shrug, synes bare det så litt gøy ut. Det jo uansett festlig at biltema selger "tuning turbo". Uten at jeg vet om den ruler eller ikke.. Kanskje kjøpe en gammel e30 med sekser, slenge på en turbomanifold og en snurre? Fin sladdebil det da..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...