Yngvejos Skrevet Februar 22, 2007 Skrevet Februar 22, 2007 Jeg kom over en DIY på www.bmwe30.dk hvor innstilling av kjørelysrele beskrives. Der står det at man kan koble sammen pinne 10 og 11 for å kunne bruke tåkelys sammen med kjørelys. Men hvor finner jeg dette releet?
Willersrud Skrevet Februar 23, 2007 Skrevet Februar 23, 2007 Relene sitter i sikringsboksen på venstre side, lurer på om det var relee k7, men ikke sikker, men bare holde over relene og slå på lyset for og merke hvem som slår inn.. Jeg har problemet at jeg ikke kan slå på tåkelysene mine hvis ikke nærlys er på jeg:S hehe
Yngvejos Skrevet Februar 23, 2007 Forfatter Skrevet Februar 23, 2007 Releene i sikringsboksen er for å tenne lyset. Jeg leter etter releet som gir automatisk kjørelys. DVS nærlys, parklys, baklys, skiltlys med bryteren i innerste posisjon.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå