marius paulsen Skrevet April 11, 2007 Skrevet April 11, 2007 Kipern! den flotte bilen og... Men din egen feil:P Folk kjører altfor fort på glatta...Men enig med den snø hauen der... tullete brøyte folk.. skulle hatt et skikkelig kurs.. å du har sikkert brøytet mye så du vet sikkert mye om det! Ja, eller har vært med mye.. Onkel min brøyter.. Her nede er også det problemet at snøen bare blir lagt i hjørnene... Vet du jo seff at ikke de har nok folk og lastebiler til å kjøre vekk alt, men jeg mener i hvertfall at det er mange tullete brøyte folk.. Her nede ble de bare satt i en brøyte bil (leid inn av kommunen). har brøytet 10 sesonger så jeg vil påså at jeg vet litt om det! men uansett var det synd med bilen!
|Andreas| Skrevet April 11, 2007 Skrevet April 11, 2007 Det var kjedelig... Hvordan tok den andre personen det?
lloydsb Skrevet April 12, 2007 Skrevet April 12, 2007 har brøytet 10 sesonger så jeg vil påså at jeg vet litt om det! men uansett var det synd med bilen! Dakar bmw hvertfall.. hadde det vært en annen bil
JKJ Skrevet April 12, 2007 Forfatter Skrevet April 12, 2007 Det var kjedelig...Hvordan tok den andre personen det? Tok det veldi greit, eldre herreman. ikke sint for at jeg hadde kjørt på han eller noe..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå