Bimmcat Skrevet April 18, 2007 Skrevet April 18, 2007 Heisann Har et kompl. eksosanl. fra grenrør og bak med effektpotte til salgs. Kom med bud!
Bimmcat Skrevet April 18, 2007 Forfatter Skrevet April 18, 2007 Jaggu ikke sikker på hva slags merke, men det er 2 blanke enderør og MEGET fin/rå lyd. pris for hele anlegget ca 2000.- gi bud..
-Roger- Skrevet April 18, 2007 Skrevet April 18, 2007 Kan du ta bilde? rustfritt? passer det rett på originalt anlegg, eller må du ha grenrør?
Bimmcat Skrevet April 18, 2007 Forfatter Skrevet April 18, 2007 Neida, dette passer rett på orginalt grenrør. kun bakre del som er effektanl. Er ikke noe rust, kat. og lambd. er også med. (Kan prøve å få tatt bilder til helga)
Geir Anders Skrevet April 26, 2007 Skrevet April 26, 2007 Så mistenklig ut som et orginalt anlegg med påsveisa endestykker. Effektanlegg pleier å samme bredde på endestykkene fra tut til potta.
Bimmcat Skrevet April 26, 2007 Forfatter Skrevet April 26, 2007 Denne potta er IKKE orginal med påsveisa endestykker, det både merker og hører du når den monteres på. Er en fantastisk fin låt av denne endepotta, dyp og konsentrert lyd...
stianosthus Skrevet April 26, 2007 Skrevet April 26, 2007 Så mistenklig ut som et orginalt anlegg med påsveisa endestykker.Effektanlegg pleier å samme bredde på endestykkene fra tut til potta. Tror du må lese det som står i denne posten en gang til (og kansje ta det til etteretning): http://www.bimmers.no/viewtopic.php?t=14316 Dette er nok en effektpotte for en orginal en ser ikke slik ut
-Roger- Skrevet April 26, 2007 Skrevet April 26, 2007 Så mistenklig ut som et orginalt anlegg med påsveisa endestykker.Effektanlegg pleier å samme bredde på endestykkene fra tut til potta. Tror du må lese det som står i denne posten en gang til (og kansje ta det til etteretning): http://www.bimmers.no/viewtopic.php?t=14316 Dette er nok en effektpotte for en orginal en ser ikke slik ut Er litt uenig der.... Greit at du ikke skal kommentere ting som du ikke skal kjøpe, men hvis du har mistanke om at noe er galt og ikke riktig beskrivelse, eller noe fusk så sier du fra!
stianosthus Skrevet April 26, 2007 Skrevet April 26, 2007 Så mistenklig ut som et orginalt anlegg med påsveisa endestykker.Effektanlegg pleier å samme bredde på endestykkene fra tut til potta. Tror du må lese det som står i denne posten en gang til (og kansje ta det til etteretning): http://www.bimmers.no/viewtopic.php?t=14316 Dette er nok en effektpotte for en orginal en ser ikke slik ut Er litt uenig der.... Greit at du ikke skal kommentere ting som du ikke skal kjøpe, men hvis du har mistanke om at noe er galt og ikke riktig beskrivelse, eller noe fusk så sier du fra! Joda selfølgelig, men da skal man være Temmelig sikker. Jeg reagerte fordi jeg husker en kommentar fra en annen tråd http://www.bimmers.no/viewtopic.php?t=47875 der det også ble påpekt akkurat det samme Sorry trådstarter, back to topic
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå