ADHD POWER Skrevet August 26, 2007 Skrevet August 26, 2007 blir vel så jeg får plukka ned 325'n en dag når jeg er ferdig med å bygge garasje=) lykke til
seid Skrevet Oktober 4, 2007 Forfatter Skrevet Oktober 4, 2007 En stund siden noe har skjedd her. Men bilen er kommet på henger så nå skal jeg på steaming med hele bilen. Kansje allerede til helgen. Og så driver jeg og samler opp deler som skal på sandblåsing og pulverlakkering. Så i den forbindelse: -Er det noen som har bærebruer bak til 323/325 E30? Må være bruer for skivebremser. Med eller uten bremser ingen ting å si.
qwest7 Skrevet Oktober 5, 2007 Skrevet Oktober 5, 2007 Nå har ikke jeg lest alle innleggene, men jeg skaffer glassfiberdeler til M-3 E-30 og jeg har kontakter på syrevasking av hele bilen. Så ta kontakt hvis det kan hjelpe deg.
HelgePer Skrevet Oktober 16, 2007 Skrevet Oktober 16, 2007 Hvordan går det? Har det vert noe fremgang på prosjektet?
seid Skrevet Oktober 17, 2007 Forfatter Skrevet Oktober 17, 2007 Det meste av tektylen er nå steamet bort. :-& Og jeg har begynt sånn smått å slipe bort rust, det blir mange små flekker gitt. Og så har jeg funnet ut att jeg skal ha stål bakskjermer, blir litt stivere karross, så har begynt å fjerne disse også(mange punktsveiser å borre opp). Litt dårlig til å ta bilder i de siste, men har tatt noen som kommer snart.
seid Skrevet Oktober 17, 2007 Forfatter Skrevet Oktober 17, 2007 Har akkurat nå bestilt dette (Produkpakke Auto 2A) fra disse folka http://www.mamut.net/controls/shop/shops/4/default.asp?wwwalias=nettkurven Nå skal all rusta bort for gått!
seid Skrevet Oktober 20, 2007 Forfatter Skrevet Oktober 20, 2007 Her er de et par bilder fra da jeg steamet bilen! Litt mere rust kom frem og!
seid Skrevet Oktober 20, 2007 Forfatter Skrevet Oktober 20, 2007 Skal prøve å ta bilder av det jeg holder på me nå om dagen!
seid Skrevet Oktober 21, 2007 Forfatter Skrevet Oktober 21, 2007 Da har jeg tatt noen bilder fra sånn det ser ut nå. Det går veldig seint fremover for tiden men men, venter på rustbeskytelse produkter nå så jeg får slipt ferdig og grunnet punktene før vinteren så jeg får stallet bort karroseriet i vinter. Har ikke plass i garasjen i vinter. Og så har jeg kjøpt bakskjermer i stål, måtte veldig langt for å hente dem. Hele 3 km hjemmefra, rart hva folk her i bygda har liggende i garasjen. Ferdig steamet og påbegynt sliping Slipet noe men må slipe bort all rusten Skjært ut et rusthull men må også her slipe bort overflaterusten.
Yngvejos Skrevet Oktober 21, 2007 Skrevet Oktober 21, 2007 Oi, skal si du var nøye. Er jo snart ikke bil igjen der. Så ikke ut til å være så mye rust på karosseriet da.
seid Skrevet Oktober 21, 2007 Forfatter Skrevet Oktober 21, 2007 ligger bare bilen på siden..? Ligger på skummplast og støtter mot veggen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå