Gå til innhold

Hvorfor virker kupeviften bare på trinn 4? i en e30


Anbefalte innlegg

Skrevet

Min bil er så god at den begynte og virke av seg selv akkurat når jeg kom frem til jobb idag.. Slapp jeg og fikse det iallefall. :D

Skrevet

Vifteproblemer er standardfeil på e30. På over halvparten av alle e30 jeg har vært borti har det vært defekter med vifta.

Skrevet
Er sånn det er.. Min hyler som en stukken gris

Setter du av et kvarter og plukker den ut, smører den med slik tynn olje som ikke renner av (teflon ett-eller-annet), så er den god som ny. Ikke evig, men en god stund.

Trådstarter: Dersom den går kun på 4 er det garantert motstandspakka som er gåen. Du kan bytte den, men det er ikke sikkert det er nødvendig. Jeg pusset alle polene på min, og den virket som den skulle så lenge jeg hadde bilen. Eneste problemet på den var dårlig kontakt. Ingenting ødelagt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...