Peer Skrevet Oktober 3, 2007 Skrevet Oktober 3, 2007 Er vel verdt rundt 50 ja.. Var litt høy den vinga da :S
PenguiN- Skrevet Oktober 3, 2007 Forfatter Skrevet Oktober 3, 2007 Er litt lei høye lån og sånn, så tenker at det kan være fint med et lite lån denne gangen..
Mexos Skrevet Oktober 3, 2007 Skrevet Oktober 3, 2007 PenguiN- skrev: Er litt lei høye lån og sånn, så tenker at det kan være fint med et lite lån denne gangen.. Ja lån er kjipe greier. Glad jeg ikke har hatt lån på noen av bilene mine enda.
gaasen Skrevet Oktober 3, 2007 Skrevet Oktober 3, 2007 Er lite kjørt på så mange år ja, men hvis det er dokumentert godt og det står der, er det jo bare å sjekke hvordan bilen er.. Og er den i god stand er det jo uansett positivt att den har lav.km. Blir færre og færre av de med riktig km... Senk den så får du en pen e30!
Dan Skrevet Oktober 3, 2007 Skrevet Oktober 3, 2007 Enten er det noe feil med bildet eller så er felgretting påkrevd.
Naitsirk Skrevet Oktober 4, 2007 Skrevet Oktober 4, 2007 selge den ny innkjøpte 325 nå? å kjøpe e30èn..
mrmpower Skrevet Oktober 4, 2007 Skrevet Oktober 4, 2007 var en pen bil det der:) lykke til med kjøpet vist det blir da=P
mhane Skrevet Oktober 9, 2007 Skrevet Oktober 9, 2007 Tråd om kjøp av grom E30 ender plutselig opp i kjøp av E46... he he det må jeg si.
PenguiN- Skrevet Oktober 9, 2007 Forfatter Skrevet Oktober 9, 2007 bruken av synonym i forhold til den ene modellen som er fraværende i omtalen av den andre er notert! ^^
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå