Gå til innhold

Blåser kaldt i ventilen i midtkonsollen som går bak på e34


Anbefalte innlegg

Skrevet

Helt plutselig, så merka jeg at det blåse sinnsykt kaldt i ventilen som går i midtkonsollen og til de bak. Det har alltid blåst varmt der før når jeg har hatt på varme, mens nå kjennes det ut som om utelufta blåser rett inn der når jeg har oppe ventilen. Hva kan dette skyldes?

Jeg har bygd om bilen min til manuell for ikke lenge siden. Kan jeg ha kommet borti noe?

Skrevet

du må kanskje skrive en litt bedre forklaring da om hva du mener i første post! + er jo lurt å få med at du har klima , vi kan jo ikke bare tippe! om du har eller ikke.

Skrevet
du må kanskje skrive en litt bedre forklaring da om hva du mener i første post! + er jo lurt å få med at du har klima , vi kan jo ikke bare tippe! om du har eller ikke.

Ja, men så skrev jeg vel at det blåste varmt der før, så jeg syntes jeg har formulert meg mer enn bra nok.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...