Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Då trenge eg fortsatt girkasse eller konverter fordi den eg har pisser olje ennå!! Det må være ein zf4hp22 kasse som passer til ein 89 mod 520.... Den som har eller kjenner noen som har kan ringe meg på 93875864! Trenger FORT!

Det kan ikke være en kasse fra E30.

Kassen fra E30 var lik i kasse huset men det er det hele, anerledes konverter, mindre bunnpanne, annen kobling på retur røret til olja, andre armer på gear shifteren, 4 bolts innfestning til mellomakslingen (E34 har bare 3).

Skrevet
Takk for det, men det var ein heftige pris... Har fått tak i nå til 1500 kr... Så denne tråden kan stenges. :D
da var du svin heldig :wink: men da løste d seg for deg da iværtfall :)
Skrevet

Takk for forslag, men trenger ikke mer. Nå står denne i og e klar te å fyll e olje på. Krysser alt av fingre og tær for at det endelig skal gå min vei nå.

Skrevet
Takk for forslag, men trenger ikke mer. Nå står denne i og e klar te å fyll e olje på. Krysser alt av fingre og tær for at det endelig skal gå min vei nå.

Ok!

Lykke til!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...