Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet
var på nippet til å bestille ac fanger fra bs bildeler i går. men 600kr i frakt er litt sykt spør du meg ?:S

Ja, er enig, når jeg bestillte en modellbil på nettet så kom frakta på 400kr, helt sykt spørr du meg. :roll:

  • Svar 345
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet

jaja snakke litt på mail me de :) så de skulle sende den me post :) er ikke sikker på hva frakta blir. men regner rundt en 300kr.. har også bestillt dynamic bakfanger siden den er lett å få tak i orginal..så det blir acs front sidesjørt, dynamic bakfanger å lille lippa på bakluka :) nesten ikke fosjell på bakfangern alikevell :)

GiljeN

Skrevet

ska me sjå:) jeg håper og det blir bra :) lakk kommer sikkert ikke før til sommern. håper på lakk til jeg får førerkort tilbake:) weee men prøvemontert blir det hverfall :) har også" asc orginal girkule / pedaler og håndbrekk liggende.skulle tenkt meg å hatt acs matter og men de er jo svin dyre så får holde meg til M mattene en stund til, samt AE lyktene flekkes av i disse dager og blir solgt håper jeg på..svart tak trekk er også noe jeg vil få tak i :S

GiljeN

Skrevet

takker takker :) men hiver de der forbanna AE lyktene mine til salgs eg så viss någen vil ha de så e d bare t å komma med bud :) Weee bilder finnes lengre bak i denne tauen :D

GiljeN

Skrevet

her har vi bilde av hvordan bilen står i dag :) vertfall tak over hodet :)

DSC00248.jpg

hadde et lite uhell med den ene speilet :`( er slike pinner inni som du skal trykke noen klomper forbi så blir de "låst" bak der:) men de pinnene er ikke heilt 100lenger :S noen forslag :)

DSC00249.jpg

¨AE lyktene som er til salgs :)

DSC00251.jpg

GiljeN

Skrevet

jeppsan :) da var bakfangern i hus å det var helt topp. kanon passform å ser bra ut..har også fått fjernet 1 stk hengerfeste som har plaget meg i 3år (A) har ikke størm i den trange lille garasjen min så ble lite me bilder på et kanon mobil kamra :)

GiljeN

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...