Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Det ble et minitreff på Vestkanten med bare 6 biler, og noen fremmøtte uten bil. Selv om vi var få var det kjekt å treffe bimmere face to face.

Det bli litt småprating, om bil selvsagt :), før vi begynte å snakke om neste treff. Vi fant ut at noe av grunnen til det dårlige fremmøtet var en kombinasjon av vær og et noe tidlig klokkeslett for fremmøte. (Søndager kan være tøffe sånn)

Vi avsluttet møtet med å kruse til Statoil i Fjøsangerveien der vi sjekket mulighet for fremtidige treff. vegger på fire sider gjorde lokalet lunt og godt, men det var mange andre biler der av feile merker, så da blir det i trangeste laget for et treff.

Nytt treff ble bestemt å ha på søndag 24. feb. kl. 1500 på Lagunen.

Fremmøtte var: Tessa888, Lynvingen, Frodo_, ///MPower, Tommy. S, Hawkon88, Harkeya og selvfølgelig meg selv.

Skrevet

kjipt at så få møtte opp.. kom til bergen i 15 tia i dag. dro bort for å sjekke om det fortsatt var noe liv. men da hadde alle dratt. får slenge meg med på neste treff :)

Skrevet

Svingte forbi Lagunen for litt siden. Der er garasjene sperret med bom og kjetting, så det må bli en annen plass for neste treff. Vi snakket om en etg. ned på vestkanten, litt lunere der :)

Fint hvis folk er litt mer aktiv i forhold til planlegging av treff, følger med og ev. deltar i planleggingstråden. Da er det lettere å nå ut til alle samtidig som det blir lettere å få med flest mulig. :)

Skrevet

Så tråden om treffet litt for seint, og da var det allerede igang :P

Men tar ihvertfall turen ned til bmwccn treffet, og kommer vel på neste bimmers treff :)

Skrevet

6 biler var helt greit for å være første treffet, kannon dersom det blir noe på førstkommende søndag og! Skriv dato og klokkeslett i topicen for neste treff, da blir det kanskje flere som blir obs på det... jeg er klar 24. februar klokken 3, uansett for folk vil ha treffet:) satse på litt bedre vær!

Skrevet

det er også lettere å planlegge- å være mer spontan når det er folk fra bimmers som arrangerer- og ikke ccn.. dette treffet ble bare luftet som en ide for ca en uke siden eller noe?

uansett.. siden jeg måtte ta til takke med audi i dag (på bmw treff.. :() så kom jeg på ideen om at jeg kunne filme noe av kjøringen..

forsovidt kun de to siste filmene som er noe å se på.

http://s158.photobucket.com/albums/t82/ ... V00340.flv

http://s158.photobucket.com/albums/t82/ ... V00341.flv

http://s158.photobucket.com/albums/t82/ ... V00342.flv

http://s158.photobucket.com/albums/t82/ ... V00343.flv

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...