BmwE36Jinta Skrevet Mars 17, 2008 Skrevet Mars 17, 2008 Har en 92 mod e36 som var dugg i hovedlyktene,fikk byttet hovedlykter etter at den ikke gikk gjennom eu med dette..de lyktene jeg byttet til var det ikke dugg på.. men så begynte de å dugge og ble fuktige etter et par uker.. er dette et problem på e36? noen som har tips til å fjerne dette? Mvh Lene
Ad|oS Skrevet Mars 17, 2008 Skrevet Mars 17, 2008 Et veldig vanlig problem det der. Du kan prøve å skifte pakning på lyktene å se om d hjelper. Andre borer et hull i lyktene så d blir litt sirkulasjon av luften
BmwE36Jinta Skrevet Mars 17, 2008 Forfatter Skrevet Mars 17, 2008 Et veldig vanlig problem det der. Du kan prøve å skifte pakning på lyktene å se om d hjelper. Andre borer et hull i lyktene så d blir litt sirkulasjon av luften okay.. takk for svar men blir det jævlig møkkete inne lykta om jeg borrer et hull i lykta? Har også er problem med vindus motoren på venste side.. vinduet går ikke opp og ned når jeg åpner døren,og vinduet funker av og til.. men når jeg tar ned ruta så vil den ikke opp igjen.. klikker spess når jeg har vasket bil ell er fuktig ute.. kan dette være motoren ell er det noe føler eller noe som kan være problemet?
Ad|oS Skrevet Mars 17, 2008 Skrevet Mars 17, 2008 Har ikke borret noe hull i lyktene jeg, så vet ikke hvordan det blir, men man lager jo hullet inn mot motorrommet så kan ikke være så ille... Er nok en sensor, evnt vindusheis-motoren som har tatt kvelden.
Fliid Skrevet Mars 17, 2008 Skrevet Mars 17, 2008 Man skal da generelt sett ikke borre hull i lykter da det som regele gjør problemet værre..
mcfire Skrevet Mars 18, 2008 Skrevet Mars 18, 2008 Ikke borr hull. Fjern dekselet bak lykten, kjør uten en stund, så er det stor sjans for at duggen forsvinner.
Dr_S Skrevet Mars 18, 2008 Skrevet Mars 18, 2008 Jeg har kjørt uten de koppene bak i flere år uten dugg Hvis du ikke vil fjerne de, kan du ta de av når det er dugg og så sette de tilbake. Husk å sette de på hvis du skal ta motorvask Duggproblemet er også større hvis du kjører tåke+parklys kombinasjonen mest.
BmwE36Jinta Skrevet Mars 18, 2008 Forfatter Skrevet Mars 18, 2008 okay.. takker for svar da skal jeg prøve å ta av de koppene bak
Ad|oS Skrevet Mars 18, 2008 Skrevet Mars 18, 2008 Ved kjøring med nær/fjernlys dannes det jo mer varme som gjør at fuktigheten fordamper. Som Dr_S sier blir det mer problem med park/tåke-kombinasjon da dette lager mindre varme
BmwE36Jinta Skrevet Mars 23, 2008 Forfatter Skrevet Mars 23, 2008 Har nå tatt av koppene bak lykta og nå er det ikke mere dugg wee.. så takk for hjelp Men har et spm til jeg.. har fått på m3 fanger nå,også skal jeg ha på spredere,åssen fester jeg festebraketten? skal den skrus fast i fangeren?
///Mysild Skrevet Mars 23, 2008 Skrevet Mars 23, 2008 hjelper også når det kommer + grader http://nettbutikk.gsbildeler.no/openIma ... /13951.gif du trenger del nummer 17 i hvertfall... evt skruer og diverse... disse skrur du inn i innerfangeren
BmwE36Jinta Skrevet Mars 23, 2008 Forfatter Skrevet Mars 23, 2008 okay.. da skal jeg prøve det takk takk
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå