Jump to content

Recommended Posts

Posted

I e38`en min så regner jeg med at det er varme i setene, ettersom det er allt annet utstyr. Saken er den at ofte når jeg kjører så blir det utrolig varmt i setene (begge seter forann) og folk i baksetet har også klagd om at det blir varmt der. Men jeg kan ikke finne noen som helst knapp som ser ut som setevarme. Går varmen i setene etter hva man setter klima anlegget på? Er knappen et veldig godt sjult sted? Synes hele saken er veldig merkelig:P

Posted

Sia ingen har svar, so bumper eg denne og sender ut nokre idéer. Kanskje det er temperaturstyrt som varmen i speglene? Kanskje det går via varmetrådene i bakruta?

Posted

På bilen min så har jeg ikke setevarme knapper der du har de, der har jeg bare antispinn, el rullgardin knapp og en knapp til som jeg ikke er helt sikker på hva er, men det er ihvertfall ikke setevarme knapp.. Noen idè til hvor det kan være da? Tror det er setevarme, for de blir utrolig varme av og til!

Posted

Du hadde nok vist om det om du hadde hatt. Er bare å nappe opp baksetet så finner du det ut. Trenger ikke å løsne noen skruer eller noe. Hadde du hatt varme i baksetene hadde knappene vært på midtkonsollen mellom fører og passasjer setet.

Posted

Okej, bare så rart at det blir så varmt i setene plutselig, men kan jo ha noe med kroppsvarme + skinn = varmt etter en stund:P Virker logisk det med klimaet, ettersom den er importert fra italia.. Sikkert ikke stort behov for varme i sentene der:) Takk uansett

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...