pengelek Posted September 28, 2008 Posted September 28, 2008 I e38`en min så regner jeg med at det er varme i setene, ettersom det er allt annet utstyr. Saken er den at ofte når jeg kjører så blir det utrolig varmt i setene (begge seter forann) og folk i baksetet har også klagd om at det blir varmt der. Men jeg kan ikke finne noen som helst knapp som ser ut som setevarme. Går varmen i setene etter hva man setter klima anlegget på? Er knappen et veldig godt sjult sted? Synes hele saken er veldig merkelig:P
todleif Posted September 29, 2008 Posted September 29, 2008 Sia ingen har svar, so bumper eg denne og sender ut nokre idéer. Kanskje det er temperaturstyrt som varmen i speglene? Kanskje det går via varmetrådene i bakruta?
pengelek Posted September 30, 2008 Author Posted September 30, 2008 Takk, nei jeg vet ikke, hadde vært utrolig greit om noen som visste?
worms Posted September 30, 2008 Posted September 30, 2008 skal vel være framme under cd spilleren vel
pengelek Posted September 30, 2008 Author Posted September 30, 2008 På bilen min så har jeg ikke setevarme knapper der du har de, der har jeg bare antispinn, el rullgardin knapp og en knapp til som jeg ikke er helt sikker på hva er, men det er ihvertfall ikke setevarme knapp.. Noen idè til hvor det kan være da? Tror det er setevarme, for de blir utrolig varme av og til!
Bonden Posted September 30, 2008 Posted September 30, 2008 Ingen knapper= ikke varmeseter importerte biler har ofte ikke utstyrspakke for kaldt klima som det heter.
Nautiluz Posted September 30, 2008 Posted September 30, 2008 Du hadde nok vist om det om du hadde hatt. Er bare å nappe opp baksetet så finner du det ut. Trenger ikke å løsne noen skruer eller noe. Hadde du hatt varme i baksetene hadde knappene vært på midtkonsollen mellom fører og passasjer setet.
pengelek Posted September 30, 2008 Author Posted September 30, 2008 Okej, bare så rart at det blir så varmt i setene plutselig, men kan jo ha noe med kroppsvarme + skinn = varmt etter en stund:P Virker logisk det med klimaet, ettersom den er importert fra italia.. Sikkert ikke stort behov for varme i sentene der:) Takk uansett
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now