Haug530D Skrevet Mars 22, 2009 Skrevet Mars 22, 2009 Dere som har byttet til Scorpion bakpotte på E39, hvordan har dere da gjort det? tatt ned potten og skjært eller har dere skjært den av på bilen? Tenker på den orginale potten.
Hi-Fi Lasse Skrevet Mars 22, 2009 Skrevet Mars 22, 2009 Bumper denne jeg Jeg fiksa eksos på min e46 nå og da skjærte jeg med vinkelsliper under bilen bare å passe på litt hvor gnistene slår
Haug530D Skrevet Mars 22, 2009 Forfatter Skrevet Mars 22, 2009 Bumper denne jeg Jeg fiksa eksos på min e46 nå og da skjærte jeg med vinkelsliper under bilen bare å passe på litt hvor gnistene slår Tenkte jeg skulle bruke skjærefil jeg, liker ikke å drive med vinkelkutter under bilen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå